.

.

Нов прием на 400 мм SS316L кръглия капак на люка, с натиска на кръгъл резервоар люк височина на вратата: 100 мм

Нов прием на 400 мм SS316L кръглия капак на люка, с натиска на кръгъл резервоар люк височина на вратата: 100 мм

Оценки на купувача:

BGN 345.60
Брой продукти
В магазина


Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : Постојат многу методи за плаќање на располагање на Alibaba.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. П : Колку чини да брод на мојата земја?
Еден : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе ја испрати од страна на хонг конг воздух mail или Кина, Воздухот mail ако пакет рок од 2 KG. ние ќе ги испрати со ЕМС ако пакет може да достигне над 2 KG.
Големина опис : погоре е tiled големина, затоа што секој е метод за мерење и мерење алатка е различна,
Големина на : не Постои една големина за следниве оглас, ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека buyerers се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Подробности

Материал:
неръждаема стомана
Вид:
кръгъл с налягане
Максимално налягане:
5bar
Колелото на дръжката:
пластмаса

Те също купуват с този продукт