.

.

430x330mm неръждаема стомана Ss304 овални капакът на люка Люк пътя на вратата на резервоара

430x330mm неръждаема стомана Ss304 овални капакът на люка Люк пътя на вратата на резервоара

Оценки на купувача:

BGN 274.40
Брой продукти
В магазина


430x330mm SS304 Нерѓосувачки Челик Овална Шахтата Покритие Manway резервоарот вратата начин#SSSM022
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : Постојат многу методи за плаќање на располагање на Alibaba.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. П : Колку чини да брод на мојата земја?
Еден : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе ја испрати од страна на хонг конг воздух mail или Кина, Воздухот mail ако пакет рок од 2 KG. ние ќе ги испрати со ЕМС ако пакет може да достигне над 2 KG.
Големина опис : погоре е tiled големина, затоа што секој е метод за мерење и мерење алатка е различна,
Големина на : не Постои една големина за следниве оглас, ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека buyerers се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Подробности

Материал:
неръждаема стомана
Диаметър на:
430x330mm
Височина:
75мм
Материал На Уплътнението:
Силиций

Те също купуват с този продукт