.

.

500 бр. Безплатна доставка SUS440C околната среда коррозионностойкие фланцевые лагери от неръждаема стомана SMF105ZZ 5*10*11.6*4*0.8 мм

500 бр. Безплатна доставка SUS440C околната среда коррозионностойкие фланцевые лагери от неръждаема стомана SMF105ZZ 5*10*11.6*4*0.8 мм

Оценки на купувача:

BGN 960.00
Брой продукти
В магазина


Модел
SMF105 ZZ
Димензии
Создаден (d)
5
мм
Дијаметар (D)
10
мм
Прирабница дијаметар (Д1)
Само 11,6
мм
Ширина (Б)
4
мм
Прирабница ширина (Ц1 )
0.8
мм
Печати Тип
ZZ (Две страни метал)
Квалитет
P0.Z2 / ABCE-1.Z2
Материјал
SUS440 C (9 Cr18)
Овој дел 440 C нерѓосувачки челик материјал лого, водоотпорен, анти- ' рѓа, анти-корозија, киселина и алкално, силна стабилност, одржување слободни, непречено функционирање, ниско ниво на бучава, долг живот, никогаш не рѓа. Широко се користи во прехранбената машини, медицинска опрема, инструменти, high-end занаети, пронаоѓа риболовни средства, риболов ролна, high-end играчки. Добредојдовте да се купи совет, благодарам!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Како професионален имајќи производи снабдувач со многу години искуство,ние може да понуди многу видови на добар квалитет на топката лежишта. Ние сме отворени за сите искрени купувачи, за понатамошни информации, добредојдени да се направи истрага, ви благодариме што одвоивте време да ја прочитате нашата информации!

Подробности

Номер На Модела:
MF105ZZ SMF105ZZ SF628/5ZZ SLF1050ZZ SLF-1050
Воспользуйся:
BMX
Размер:
11
търговска марка:
НБЖ
Материал:
Стомана
Капацитетът На Въртящия Момент:
99
Грапавост На Повърхността:
Р 0,8
Покритие:
Стомана
Структура:
Топка

Те също купуват с този продукт