.

.

50шт Безплатна доставка от бутик фланцевые лагери MF106ZZ / LF1060ZZ размер 6*10*11.2*3*0.6 мм

50шт Безплатна доставка от бутик фланцевые лагери MF106ZZ / LF1060ZZ размер 6*10*11.2*3*0.6 мм

Оценки на купувача:

BGN 40.00
Брой продукти
В магазина


Модел
MF106 ZZ
Димензии
Создаден (d)
6
мм
Дијаметар (D)
10
мм
Прирабница дијаметар (Д1)
11.2
мм
Ширина (Б)
3
мм
Прирабница ширина (Ц1 )
0.6
мм
Печати Тип
ZZ (Две страни метал)
Квалитет
P0.Z2 / ABCE-1.Z2
Материјал
Имајќи челик (Gcr15)
Овој дел имајќи го чувствуваат мазна, ниско ниво на бучава, долг животен век. Е погодна за моторни, играчки, модел, инструменти и метри, електрични алатки, комуникациска опрема, фитнес опрема, и други области. Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Како професионален имајќи производи снабдувач со многу години искуство,ние може да понуди многу видови на добар квалитет на топката лежишта. Ние сме отворени за сите искрени купувачи, за понатамошни информации, добредојдени да се направи истрага, ви благодариме што одвоивте време да ја прочитате нашата информации!

Подробности

Номер На Модела:
MF106ZZ MF106 F676ZZ LF1060ZZ LF-1060
Воспользуйся:
BMX
Размер:
11
търговска марка:
НБЖ
Материал:
Стомана
Капацитетът На Въртящия Момент:
99
Грапавост На Повърхността:
Р 0,8
Покритие:
Стомана
Структура:
Топка

Те също купуват с този продукт