.

.

Нова Луксозна Мода Масивна Месинг Квадратна Комплект За Монтаж Водопад Басейна С Кран И Мивка С Кран Баня Кран С Една Дръжка

Нова Луксозна Мода Масивна Месинг Квадратна Комплект За Монтаж Водопад Басейна С Кран И Мивка С Кран Баня Кран С Една Дръжка

Оценки на купувача:

BGN 107.00 -25 %
BGN 142.24
Брой продукти
В магазина

Нов Луксузен Мода Солидна Месинг Плоштадот Палубата Монтирани Слив Тапа Потоне Тапа Бања Тапа Една Рачка
карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни месинг Изградба Висок квалитет злато Заврши еден лост топла и ладна слив тапа Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти. Може да се чистат со благ сапун за да се обезбеди не-оцрни живот блесне Целосно со топли и ладна вода црева & додатоци Доаѓа со 24 месеци производство warran
1. Материјал славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо. Нашите чешми се направени од високо-чистота солидна месинг(H59 месинг), која има силна физичка сопственост и да се минимизира веројатноста за корозија и ' рѓа се случуваат. 2.Занает : Низок квалитет тапа само обработени од страна на метар струг, тоа доведе до лоша изработка; 3 пати полирање направена на работното парче груб, singe хром позлата направи нема никаква смисла да анти-корозија.Нашите чешми обработени од страна на прецизни machineries, компоненти со фитинг димензија врши одлична изработка на чешми;пет пати полирање, направени на работното парче огледало површина Бакар+Никел+Хром позлата, долготрајни анти-корозија и сјајна. 3.Вентили : вентил е клучен дел од било тапа.Низок квалитет чешми со недоволно изграден вентили може да значи вода, протекување и expensice поправки. Нашите чешми користиме високо квалитетни керамички вентили,кој го издржат 500000times користење без истекување и да се обезбеди непречено да се отвори-затвори ние Сега се прифати Alipay,TT,Western Union,Credi Картичка,итн. Ќе мора да се справи со исплата во рок од 3 дена. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. 1.Времето во транзит време варира со различни превозот методи. 2.Објект за обработка на пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Најчесто,обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.

Подробности

Тип:
Смесители За Мивки
Тегло На Опаковката:
Монтиране На Кран:
Една Дупка
Тип:
Керамична Макара Пластинчатая
търговска марка:
Туцю
Материал На Ядрото На Вентила:
Керамични
Стил:
Модерен
Топла И Студена Вода:
ДА
Брой химикалки:
Това Е Една Дръжка
Тип Инсталация:
монтира се на палубата
Повърхностно Покритие:
Злато
Стил:
Един Притежател На Един Отвор
Номер На Модела:
MY-BF3001
Покритие:
gold + бял

Те също купуват с този продукт