.

.

6,4-инчови LCD монитори с вградени инсталационните уши, малки промишлени монитори

6,4-инчови LCD монитори с вградени инсталационните уши, малки промишлени монитори

Оценки на купувача:

BGN 368.00
Брой продукти
В магазина


Со автоматско отстранување на таа функција, заштита на долготрајната употреба на LCD екранот
Висока сигурност, добра стабилност, особено погоден за употреба во груби средини
Индустриски процес, појавата на едноставни, супериорна технологија и индустриска интеграција домаќин
Индустриски одделение метал панел куќиште дизајн, високо ниво на заштита и добра електромагнетни оклопна
Индустриски LCD панел, со висок контраст, висока осветленост, широк агол на гледање, кои во голема мера се подобри сликата дели
Производ параметри
Снабдувач
Шенжен MEKT Electronics Co., Ltd. (www.mekt.cn)
LCD Параметри
Модел
MEKT-640 V
Резолуција
640*480
Време На Одговор
5ms
Осветленоста
350cd/m⊃2;
Контрастот
800 : 1
Агол На Гледање
115/115
Dotpitch
0.264
Мени за контрола на
Светлината, контрастот, автоматски прилагодете, ниво на приспособување, вертикална прилагодување, избирање јазик, итн. како и нејзините несакани дебагирање
Јазик
Кинески, Англиски, Француски, Шпански, Италијански, Германски, Руски, Корејски
Температурата На Работа
-20°C~55°C
Влажност
5%-90% Без кондензација
Температура На Чување
-20~+60°C
Интерфејс
VGA DC
Стандард
Напојување (110-220 V) VGA кабел USB кабел прирачник гаранциона картичка
Инсталација
Поддршка за вградени употреба четири засилен уши
Димензии
Ширина 209 mm Висина 140mm дебелина 43mm
Главно се користи за
Бизнис Менаџмент, кабинети вградени, банки и фабрика за тестирање, медицински, хотели, аеродроми, лифтови, лифт, комерцијални канцелариски згради, изложба, забавни и рекреативни места, хотели и други приватни и јавни места
Гаранција
Една година гаранција и животниот век одржување
Најава за Клиенти :
1.Квалитетот на Сите наши производи се нови вистински, имаме строга контрола на квалитетот на производот. 2.Превозот 1-3 работни денови за испорака по добивате вашата исплата, ние ја испорача стоката од страна на EMS, DHL, UPS-от и сл. И тогаш ние ќе изберете повеќе побезбеден и побрз метод за вашата земја
3.царинската Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Подробности

Вид На Лентата:
TFT
Вграден говорител:
No
Контраст:
800
Тип На Екрана:
LCD дисплей
Хоризонтален Ъгъл На Видимост:
80°
Този Дисплей:
4
Вид На Интерфейса:
D-Sub
търговска марка:
MEKT
Дата На Стартиране:
2009
Статут На Продукти:
Склад
Стъпка На Пикселите:
0,264 мм
Яркост:
350кд/м
Разделителна способност:
800x480
Вертикален Ъгъл На Видимост:
75°
време за реакция:
5 мс
Номер На Модела:
МЕКТ-604В
Черно-бяла време за реакция:
5 мс
Размер На Екрана:
6.4
Размер:
6.4
is_customized:
Yes
Вид На Интерфейса:
HDMI, VGA

Те също купуват с този продукт