.

.

15-инчов LCD монитор с вход BNC VGA

15-инчов LCD монитор с вход BNC VGA

Оценки на купувача:

BGN 488.00
Брой продукти
В магазина


Бренд : MEKT
Модел : MEKT-T150 VX
Панел Тип : 15-инчен TFT-LCD
Резолуција : 1024 * 768
Панел Пиксели Теренот : 0.285
Aspect Ratio : 4 : 3
Време на одговор : 5ms
Осветленост : 350 cd / m⊃2;
Contrast Ratio : 800 : 1
Агол На Гледање : 150 ° (H) / 150 ° (V)
Екранот Бои : 16.7 M-8bit
Видео Внесување : BNC × 2
PC влез : VGA × 1
Видео Излез : BNC × 1
Моќност : 12 V (2.6 А)
Систем за контрола на : англиски јазик префрлување, контраст, осветленост, острина, боја сатурација, боја, сигнал за префрлување, боја температура прилагодување
Работа : копчето за враќање Назад (Авто, Мени, Моќ, ГОРЕ, Долу)
Автобус Контрола : I2 C
Видео формат : PAL, NTSC3.58, NTSC4.43, SECAM
Широк напон дизајн : 100 ~ 240 V AC
Потрошувачка на енергија : ≤ 35 W
Школка Материјал : Метал
Додатоци : Адаптер Кабелот за Напојување VGA Кабел
Гаранција : Една година
Најава за Клиенти :
1.Квалитетот на Сите наши производи се нови вистински, имаме строга контрола на квалитетот на производот. 2.Превозот 1-3 работни денови за испорака по добивате вашата исплата, ние ја испорача стоката од страна на EMS, DHL, UPS-от и сл. И тогаш ние ќе изберете повеќе побезбеден и побрз метод за вашата земја
3.царинската Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
4.Повратна информација : За било незадоволен со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти Неутрални или Негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ви благодариме на соработката.

Подробности

Контраст:
1000
Вид На Интерфейса:
VGA
Вид На Лентата:
TFT
Размер На Екрана:
15
Стъпка На Пикселите:
0,287 мм
Вграден говорител:
No
Хоризонтален Ъгъл На Видимост:
80°
Този Дисплей:
4
Разделителна способност:
1024 x 768
Номер На Модела:
MEKT-T150VX
търговска марка:
MEKT
Дата На Стартиране:
2009
Статут На Продукти:
Склад
Тип На Екрана:
WLED
Яркост:
350кд/м
Вертикален Ъгъл На Видимост:
75°
време за реакция:
5 мс
Черно-бяла време за реакция:
5 мс
Размер:
15
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт