.

.

Търговия на едро!!!Роза Фея (zx770) силиконови ръчно изработени сапуни мухъл занаяти САМ мухъл

Търговия на едро!!!Роза Фея (zx770) силиконови ръчно изработени сапуни мухъл занаяти САМ мухъл

Оценки на купувача:

BGN 19.00 -24 %
BGN 24.93
Брой продукти
В магазина

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 85g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H)7.9x5.5x2.5cm (приближно) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста. * Лесно да се добие, мирис и вкус далеку
* Обновливи, не-стап
* packgae внатрешноста : 1pcs
определба : *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ; 1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса. 2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа. 3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции. 4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни. Оставете ги вашите детални побарувачка во коментари кога ќе нарачки. превозот : 1.Ние ги користиме EMS и Кина Пост Воздухопловната за испорака. Ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви immiately на пратката.
Можете да се меша сите предмети слободно да го стави на ред.
За поголема цел,ве молиме допир ни слободни,ние може да ви даде најдобри попуст за цената и превозот бесплатно ако можеме. 2.Сите предмети што доаѓаат од Не Пушат Продавница и посебна нега. 3.Тежина ако повеќе од 2kg, само може да се испраќаат од страна на ЕМС.

Подробности

търговска марка:
Лонгзанг
Тема:
Общото Определяне
Номер На Модела:
ZX770
Материал:
Силикон
Място на произход на стоките:
Шандонг, Китай (Континентален)
Готов Размер На Сапун:
(Д*Ш*В)7. 9x5.5x2. 5 см (приблизително)
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт