.

.

Горещо!! Нов Пристигане Чист Стил Промоция На Марката Моден Дизайнер Реколта Измиване Платно На Училище С Чанта На Мъже, Жени За Лаптоп Чанта Раници B19

Горещо!! Нов Пристигане Чист Стил Промоция На Марката Моден Дизайнер Реколта Измиване Платно На Училище С Чанта На Мъже, Жени За Лаптоп Чанта Раници B19

Оценки на купувача:

BGN 47.00 -6 %
BGN 49.79
Брой продукти
В магазина

Добредојдовте на нашата продавница и ви благодариме за вашиот интерес за нашите производи
Треба да имате било какви прашања или барања, ве молиме да ни кажете со оставање на пораки
Топло Совети :
1. Предмети се мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 1-3 см различни.
2. Ако НЕ ја добиете вашата нарачка во рок од 58 дена ( 88 дена за Бразил ), ве молиме директно
контактирајте со нас пред да замине повратните информации, ние ќе работат добро решение со вас заедно.
3. Сите мерења во см и имајте на ум 1 cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см
Купувачот Читање За Производи : Сите производи се внимателно разгледани пред складирање, и спакувани и за пратката. За Боја : Производ слики биле однесени во вид, за екранот, светлина, еколошки причини може да биде мало отстапување феномен, ве молиме во вид преовладува. За Испорака : Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени, купувачи сноси одговорност за било кој данок и/или должност обвинет од страна на нивната земја (ако ги има). За Продажба на Услуги : Било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации и да ги споделите со вашите пријатели. Ви благодариме!

Подробности

Тип Елемент:
Раници
Стил:
На европейския и американския стил
Пол:
Унисекс
Тип На Затваряне:
Светкавица
Носеща Система:
Дугообразный Презрамка
Дъждобран:
No
Подкладочный Материал:
Памук
Интериор:
Компютърна Слой, Джоб За Мобилен Телефон, Вътрешен Слот За Джоба
Вид На Модела:
Твърд
Основен Материал:
Платно
Тип Раници:
Меки корици
Външен вид:
Твърди Чанта
Вид Дръжка / Ремък:
Подплатена Дръжка
Украса:
Няма
търговска марка:
zuolunduo

Те също купуват с този продукт