.

.

VEEVANV Brand 2018 New Printing Портфейла for Girls Boy Galaxy Star Small Case Kids School Children Supply Молив Bags Card Package

VEEVANV Brand 2018 New Printing Портфейла for Girls Boy Galaxy Star Small Case Kids School Children Supply Молив Bags Card Package

Оценки на купувача:

BGN 10.00 -51 %
BGN 20.40
Брой продукти
В магазина


Нови Молив Торба За Момче Девојка Галакси Ѕвезда Печати Молив Случај Деца Канцелариски Козметички Торба Децата Училишни Материјали Сочинуваат Торба
2 ПАРЧИЊА = Дополнителни 5% попуст
Бренд VEEVANV
Пакување На Polybag За Секое Парче
Материјал 600 D/СТП
Големина 24cm*9.5 cm*4.5 cm (cm) Тежина 0.08 kg
Забелешка
1. Сликите се на вистинските производи. Но, поради различни светлина и го следат амбиент. Мали боја разлика можеби постоеле. Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу. 2. Ако сакате да се меша цел или купи голема количина, pls слободно контактирајте со нас, повеќе попуст ќе бидат обезбедени!
Го Следат се Нашите Испорака Процес
Испорака Процес
1, Ние имаме свои склад;
2, Нашите КК ќе ги провери сите кеси внимателно пред вашите пакети се испраќаат надвор;
3, ќе се стави барем еден desiccant во секоја торба;
4, Ние ќе ги стави deodorant во секој кожни торби ( само кожни торби )
5, Ние ќе ги стави на воздушното перниче во секоја голема чанта за да се спречи деформација ( само големи чанти )
6, Ние ќе ги покрие пластична кеса или влага бариера торба пред курир торба за секој кеси.
7, Ние испрати сите пакети како подарок на царинската хартија;
8, Ние ќе напишете 6како вредност на царинската хартија.

Подробности

Тип Елемент:
Портфейл
Интериор:
Вътрешно Отделение,Вътрешен Накрайник Джоб
Стил:
Модни модели
Дължина На Чантата:
Дълъг
Подкладочный Материал:
Polyester
Пол:
Унисекс
Тип На Затваряне:
Светкавица
Широчина На Елемента:
4.5CM
Украса:
Мультяшная Печат
търговска марка:
виванв
Вид На Модела:
Пейзаж
Дължина На Продукта:
24cm
Основен Материал:
Оксфорд
Височина На Продукта:
9.5cm
Тегло На Продукта:
0.2KG
Портфейли:
Организатор Портмонета
Състав На Материала:
600D / ПУ
Номер На Модела:
UFCPB0113923
Предмет на:
Децата на студентите молив чанта
Използването на:
Косметичка/молив случай/чанта за писалка/молив случай
Доставка:
Безплатна доставка
Цена:
Заводска цена
Отстъпка 5% :
Повече от 2 бр.
Стиль1:
Молив случай за 3D печат
Качество:
Най-високо качество
Доставка:
Бърза доставка
персонални:
По-200шт
стиль2:
Чист Стил

Те също купуват с този продукт