.

.

Готина Мода Steampunk Оригинален Natrual Wood Watch Естествена Кожа Творчески Ръчни Часовници Мъжки Дамски Кварцов Часовник Подарък Онлайн

Готина Мода Steampunk Оригинален Natrual Wood Watch Естествена Кожа Творчески Ръчни Часовници Мъжки Дамски Кварцов Часовник Подарък Онлайн

Оценки на купувача:

BGN 23.00 -31 %
BGN 33.33
Брой продукти
В магазина


Карактеристики На Производот :
100% Природата Дрво Случај
Движење : Кварц
Бендот Материјал : Вистинска Кожа
Dial Прозорец Материјал : Пластика
Случај Материјали : Дрво
Затворач Тип : Pin Тока
Кол Дијаметар : 4.4 cm прибл.
Случај Дебелина : 1.3 см прибл.
Бендот Ширина : 2.4 cm прибл.
Бендот Должина : 24cm прибл.
Напомена :
На часовникот е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.
Пакет Содржина :
1 × Дрво Види
ПЛАЌАЊЕ
1. Ние accepet Виза, Мастеркард, Зачувам и така натаму.
2. Руски купувачот ATTENETION : ве Молиме оставете ни го вашето име и презиме за Русија политика.
ПРЕВОЗОТ
1. Ние ќе го испрати во рок од 2-3 дневна (работни дена, не празник сезони) по уплатата се потврди со .
2. Превозот со Редовно превозот во 35-45 работни дена (Бразил обично треба 50-70 дена). Ако ви треба објектот итно, ве молиме да плати дополнителни трошоци за побрзо превозот метод.
3.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.
4. Кога ќе примите вашата цел, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.
5. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Ние ќе го провериме тоа за вас со шпедиција и обичаи.
ВРАЌАЊЕ & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот, ве молиме да ни испратите e-mail, како е можно поскоро. Ние ќе се потрудиме да го решат проблемот веднаш штом ќе може да. Ние веруваме дека добрата комуникација ќе се постигне добар резултат. Вашето задоволство е многу важна за нас!
ПОВРАТНИ информации
1. Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди) е многу важен за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети и услуга ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации. Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации пред да контактирате со нас, ние ќе ја преземе одговорноста да го реши секој проблем.

Подробности

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Диаметър На Циферблата:
44 мм
Форма На Корпуса:
Кръг
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
търговска марка:
ИСУЯ
Номер На Модела:
W240601
Дебелина На Корпуса:
13 мм
Тип Обков:
Обтегач
Материал На Корпуса:
Дървен
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Движение:
Кварц
Широчина На Лентата:
24мм
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Пластмаса
Характеристика:
Няма
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Пол:
Мъже
Дължината На Лентата:
24см
Дървени Часовници:
Reloj de madera

Те също купуват с този продукт