.

.

марка кожена каишка мъжки мъжки военни часовници с автоматично скелет механични часовници самостоятелно wind Vintage luxury quality gift Steampunk

марка кожена каишка мъжки мъжки военни часовници с автоматично скелет механични часовници самостоятелно wind Vintage luxury quality gift Steampunk

Оценки на купувача:

BGN 28.00 -50 %
BGN 55.65
Брой продукти
В магазина


Случајот Со Дијаметар Од Прибл
4.0 cm
Случај Дебелина Прибл
1.3
Бендот Материјал
Кожа
Бендот Боја
Црна
Бендот Должина на Совозачот (CM)
22-24
Бендот Ширина на Совозачот (CM)
1.8 Опис : - Транспарентно бирате со скелет дизајн ви дава повеќето модерни точка на гледање. - Не ' рѓосувачки челик види случај го прави види повеќе издржливи. - Висок квалитет кожа бенд ви дава нова класична дефиниција. Спецификација(приближно) : - Случај Дијаметар : 4.1 cm (1.6 инчи) - Случај Дебелина : 1.3 см (0.5 инчи) - Должина на watch бенд : 18.5 cm (7.3 инчи) - Бенд ширина : 2.1 cm (0.8 инчи) - Движење : Рака-ликвидација Механички - Види бенд : не 'Рѓосувачки челик - Види случај материјал : не' Рѓосувачки челик отпорен на Вода : 3 БАНКОМАТ (не се погодни за пливање, туш). Пакет се Вклучени : - 1 x Механички види Потсетување : - ве Молам, тргни сите филмови исклучен пред да го носи. - Ве молиме чувајте го види подалеку од магнети за да се избегнат одлуки види престане да работи. - Ве молиме правец до види пред секоја употреба.

Подробности

Тип Елемент:
Ръчни Часовници, Механични Часовници
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex
търговска марка:
T-ПОБЕДИТЕЛ
Тип Материал На Циферблата:
неръждаема стомана
Дълбочина На Водоустойчивост:
30m
Движение:
Автоматично Само-На Вятъра
Диаметър На Циферблата:
4,3 см
Широчина На Лентата:
10мм до 19мм
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Тип Обков:
Закопчалката На Гривната
Пол:
Мъже
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Състояние:
Нов с бирками
На Дисплея На Циферблата:
Аналог
Форма На Корпуса:
Кръг
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Дължината На Лентата:
24см
Дебелина На Корпуса:
10мм
Номер На Модела:
ПОБЕДИТЕЛЬ186
Група С:
10мм до 19мм

Те също купуват с този продукт