.

.

Най-добрите луксозни мъжки бизнес кожени обувки с остър пръсти обтегач класически черен естествена кожа рокля апартамент партия сватбени слипоны мокасини

Най-добрите луксозни мъжки бизнес кожени обувки с остър пръсти обтегач класически черен естествена кожа рокля апартамент партия сватбени слипоны мокасини

Оценки на купувача:

BGN 141.00 -20 %
BGN 176.00
Брой продукти
В магазина


повеќе мажи фустан чевли ве молиме кликнете :
Плаќање :
1. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ.Ако имате било какви прашања во донесувањето на плаќањето, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.
2.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот и предавање :
1. Ние обично се обиде да брод во рок од шест дена по приемот на вашата исплата. Ако имате било какви посебни случај, можете да контактирате со нас.
. Ние обично брод од страна на кина пост воздух mail Ако сакате другите се изразат како : EMS ТНТ, FEDEX, DHL, UPS-от ект, ве молиме контактирајте со нас Пред ставање на налози.
2. Ве молиме оставете порака за да ни кажете што големина, боја ви се допаѓа, ние ќе ви ја испратиме стоката со вашите детали, или ние ќе ги испрати по случаен избор.
Повратни Информации Политика
1.Нашиот бизнис се потпираат на вашите повратни информации, за вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, кои ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.ви благодарам многу.
2.Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. Ние не можеме да прифатиме било какви негативни повратни информации, без комуникација, ако имате било незадоволство ве молиме да ни даде можност да го решат проблемот, Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение.ви благодариме
Наплата :
1. Купувачот треба да понуди докази за проблемот во објектите.
2. Ако не сте задоволни со вашата нарачка,го акции случај, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите такси превозот. Но, ние нема да прифати враќање на предмети за човекот-направени штета или по користењето, Ние не прифаќаме никаква причина да се вратат.
3. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.

Подробности

Обувки Размер:
6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12
Отдел Име:
Възрастен
Материал Стелки:
Прасе Фрагментиран
Номер На Модела:
мъжки черни обувки на луксозни -20170114 SL50-423
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Горния Материал:
естествена кожа
Тип На Затваряне:
Подхлъзване-В
Тип Обувки:
Основни модели
Вид На Модела:
Твърд
Подкладочный Материал:
естествена кожа
Форма На Носа:
Остър Чорап
Материал На Подметката На:
Дъвка
Сезон:
Пролет / Есен
Топ-Естествена Кожа Тип:
Коровья Кожа
Хастар-Естествена Кожа Тип:
свинска кожа
Сезон:
пролет, лято, есен, зима
Стил:
всекидневен стил, мода, британски стил, сватба, бизнес,рокля,сватба, парти
потребител:
men men 's,man,man' s,мъжки,male
Цвят:
Черен
Размер EUR:
38 39 40 41 42 43 голям размер 44 45 46
Размерът на САЩ:
6 6.5 7 8 8.5 9.5 10 плюс-размер 11 12

Те също купуват с този продукт