.

.

мъжка мода бизнес сватбена рокля змия принт естествена кожа обувки ежедневни остър чорап апартамент обувки oxfords партия обувки човек

мъжка мода бизнес сватбена рокля змия принт естествена кожа обувки ежедневни остър чорап апартамент обувки oxfords партия обувки човек

Оценки на купувача:

BGN 49.00 -48 %
BGN 94.40
Брой продукти
В магазина


1.Големина информации :
НИ големина 5=Евра големина 35 (одговара нога должина 22.1-22.5 cm) , НИ големина 5.5=Евра големина 36 (одговара нога должина 22.6-23 см) , НИ големина 6=Евра големина 37 (одговара нога должина 23.1-23.5 cm), НИ големина 6.5=Евра големина 38 (одговара нога должина 23.6-24 см), НИ големина 7=Евра големина 39 (се вклопуваат нога должина 24.1-24.5 cm), НИ големина 7.5=Евра големина 40 (одговара нога должина 24.6-25 cm), НИ size 8=Евра големина 41 (погодни нога должина 25.1-беа 25,5 cm), НИ големина 8.5=Евра големина 42 (одговара нога должина 25.6-26 cm), НИ големина 9 =Евра големина 43 (одговара нога должина 26.1-26.5 cm), НИ големина 9.5 =Евра големина 44 (одговара нога должина 26.6-27 см), НИ големина 10=Евра големина од 45 (одговара нога должина 27.1-27.5 cm), НИ големина 10.5=Евра големина 46 (одговара нога должина 27.6-28 см), НИ големина 11=Евра големина 47 (одговара нога должина 28.1-28.5 cm).
НИ големина 11.5=Евра големина 48 (се вклопуваат нога должина 28.6-29 cm).
НИ size 12=Евра големина 49 (се вклопуваат нога должина 29.1-29.5 cm).
НИ големина 12.5=Евра големина 50 (одговара нога должина 29.6-30 cm).
Внимание :
A. Чевли големина е малку поинаква од САД,ве молиме изберете во зависност од вашите метри должина.
Б. Ако има нешто мирис,ве молиме да се стави во отворено или вентилирани место неколку дена,тоа ќе биде во ред.
В. Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики,ви благодариме за вашето разбирање.
2.Производ покажува :
3.Превозот :
Ние Брод на Светот. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 55 години работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 55 работни дена.
4.Плаќање :
Ние препорачуваме употреба Зачувам и T/T,Запад Унија, Кредитна Картичка се сите валидни ,Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка.

Подробности

Обувки Размер:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
ежедневни обувки
Хастар-Естествена Кожа Тип:
Коровья Кожа
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Тип Обувки:
Oxfords
Горния Материал:
естествена кожа
Характеристика:
Воздухопроницаемый
Материал Стелки:
PU
Вид На Модела:
Твърд
Тип На Затваряне:
Чрез шнурове
Подкладочный Материал:
естествена кожа
Материал На Подметката На:
Дъвка
търговска марка:
NFPK TFKG
Номер На Модела:
68498
Сезон:
Пролет / Есен
Топ-Естествена Кожа Тип:
Коровья Кожа

Те също купуват с този продукт