.

.

Стикер за къща в планинско село бескаркасный ретро платно картина с маслени бои шаблон за домашен интериор стенни художествени картини MB7-039

Стикер за къща в планинско село бескаркасный ретро платно картина с маслени бои шаблон за домашен интериор стенни художествени картини MB7-039

Оценки на купувача:

BGN 8.00 -28 %
BGN 11.18
Брой продукти
В магазина

Известување сакаме пад на превозот . клиент дизајн ; ако сакате капка превозот jsut го испрати е-мејл или да ги преземат пораки во . Имаат добар купување;
Материјал : Висок квалитет на платно
Квалитет : А+++ висок квалитет на платно и HD машина за печатење
Се водат и рамка : формулиран сликарство
Услуги на клиентите : Да само да го испратите на сликата за нас.
Пакет : се Тркалаат во цевка и Пакет со кутија
Пад на превозот : Да
1.E-пакет (7-25days)
2.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail( 10-35 дена)
3.Ali Express Стандард за Испорака(10-35 дена)
4.EMS( 5-15 Дена ) Или E-ЕМС ( 5-15 Дена )
Size1= 20x25 CM (8x10 инчи)
Size2= 30x35 CM (12x14 инчи)
Size3= 40x50 CM (16x18 инчи)
Size4= 50x60 CM ( 20x30 инчи)
Size4= 60x75 CM (3 0x45 инчи)
(Ние им даде на секоја страна 4 см празен простор на клиентот да ги красат )

Подробности

Размер (Инчове):
Размер на 1 20x25, размер на 2 30x35, размер 3 40x50, размер 4 50x60, размер на 5 60x75
търговска марка:
BLINGIRD
Тип:
Печат Върху Платно
Продукти:
Абстрактен
Режим на рамката:
Без рамка
Материал:
Платно
Стил:
Абстрактен
Рамка:
No
Среден:
Маслени
Поддържаща База:
Платно
Форма:
Единична стая
Техника:
Боядисване Със Спрей
Форма:
Вертикален Правоъгълник
оригинал:
ДА
Без рамка:
платно, маслени бои отпечатана
Начало Декор:
за декориране на всекидневна
Високо качество:
добра опаковка
Отпечатани Платно:
EMS или Epacket
маслени бои, платно:
Доставка
Висококачествена машина:
HD машинно печат
стил на маслената живопис:
1 бр.

Те също купуват с този продукт