.

.

Ретро Стил Със Стъклен Плот Завод Бонсай Цвете Сватба Декоративна Ваза С Дървена Основа Занаят Тава За Декорация На Дома Украса

Ретро Стил Със Стъклен Плот Завод Бонсай Цвете Сватба Декоративна Ваза С Дървена Основа Занаят Тава За Декорация На Дома Украса

Оценки на купувача:

BGN 22.00 -27 %
BGN 30.08
Брой продукти
В магазина


Гроздобер Стил Стакло Tabletop Растенијата Бонсаи Цвет Свадба Декоративни Вазна Со Дрвени База Занает Фах Дома Декорација Украси
[xlmodel]-[custom]-[40125]
Карактеристики : една стаклена вазна(срце облик) големина : 16*11*15cm тежина : 330g Две стаклена вазна(Круг+срце облик) големина : 21*11*15cm тежина : 400g Две стаклена вазна(срце облик) големина : 26*11*15cm тежина : 420g Материјал : стакло и борови Боја : Ретро Дрвени. -Гроздобер дрвени стојат и исклучителна изведба,Рачно ретро третман по повеќе процедури. -Погоден за голем број на сцени,може да се стави на стаклена вазна во спалната соба, градина,канцеларии, дневна соба. -Може да се стави некои растенија во вазна,Тоа им помага да се подобрат и да се прочисти вашиот дом или канцеларија. -Ова ќе биде добра декорација за вашиот дом.Концизен и модерен Дизајн додава повеќе виталност до вашиот дом. Answer : ___________________________ Note : Растенија не се вклучени во оваа точка Пакет се вклучуваат : 1* стаклена вазна 1* дрвени носителот
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[38394]
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот временски период, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 6.Ве молиме не го отворите спор, без било каква комуникација , тоа е нефер за продавачот . ние би сакале да ви помогне да се решат проблемите .
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е сноси купувачот.

Подробности

Стил:
Pastorale
Материал:
Дърво
Тема:
Цвете
търговска марка:
Павака
Номер На Модела:
H5CG-008
Размер:
16*11*15cm/21*11*15cm/26*11*15cm

Те също купуват с този продукт