.

.

Новият американски стил ретро носталгия телефони начало декор занаяти приемник, телефонен режим реколта бар декоративни орнаменти

Новият американски стил ретро носталгия телефони начало декор занаяти приемник, телефонен режим реколта бар декоративни орнаменти

Оценки на купувача:

BGN 26.00 -40 %
BGN 43.30
Брой продукти
В магазина

НОВИОТ Американски Носталгија Стил Ретро Телефони Дома Декор Занаети Приемник
Телефон Mode Гроздобер Бар Украсни орнаменти
Спецификација на производот : 19.5 cm X 12.5 Х 14 см производ материјал : Смола Информации :
1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Подробности

Тема:
Талисман
търговска марка:
LUOSB
Материал:
Смола
Стил:
Нова класика / постмодерното

Те също купуват с този продукт