.

.

Нов модерен ръчно рисувани червено дървен кон за декорация на дома Швеция национално съкровище дървени занаяти сватбен подарък декорация на дома подарък

Нов модерен ръчно рисувани червено дървен кон за декорация на дома Швеция национално съкровище дървени занаяти сватбен подарък декорация на дома подарък

Оценки на купувача:

BGN 32.00 -49 %
BGN 62.48
Брой продукти
В магазина

НОВИОТ Модерен Рака-насликани Црвено Дрвен Коњ Домашна украси Шведска Национално Богатство, Дрвени Занает Свадба Подарок Дома Декорација Подарок 2 парчиња/set
име на производ : Скандинавија шведски dala насликани црвениот коњ Големина : Големи : 23 * 5.5 * 24 CM Мали : 16 * 4.5 * 16 CM големина е околу CMW CM производ материјал умре : пакувањето на Производот 0 PP Применливи стил Континентална, Пастирски, Америка, Земја, Модерна, Кинески производ материјал умре За деталите Постојат некои детали stomatal неправилности се дел од нормалниот процес за да се овозможи квалификувани области, многу критична купувачи внимателни купат, а не како причина за да се вратите производот прирачник Поради различни светлина компјутерски монитори, постои мал боја разликата е само во нормален, многу ум, ве молиме внимателно цел. Ви благодарам за вашата соработка

Подробности

Тема:
Талисман
търговска марка:
LUOSB
Материал:
Дърво
Стил:
Нова класика / постмодерното
Име:
ретро украса

Те също купуват с този продукт