.

.

2 елемента мини малка къща миниатюрна статуетка на китайски стил декорация на дома страхотна градина карикатура сграда статуя на смола занаят кукла кола

2 елемента мини малка къща миниатюрна статуетка на китайски стил декорация на дома страхотна градина карикатура сграда статуя на смола занаят кукла кола

Оценки на купувача:

BGN 5.00 -51 %
BGN 10.21
Брой продукти
В магазина


Карактеристики :
100% Сосема Нов.
Оваа бајка градина минијатурни изгледа одлично во вашиот самовила село.
Тоа е глетка предмети за куќа, партија декорација.
Изграден самовила светот за вас кога овие дрвја ќе работи и во сад мини градина или во терариум.
Замислете, овие дрвја сместена на мов покриени со земјата и поток на камчиња поставата на речното корито во делот подолу.
Mterial : Смола
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.
pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере.
Пакет листата :
2 x Минијатурни

Подробности

търговска марка:
Ladyhouse
Материал:
Смола
Стил:
Изкуствен
Тема:
Пейзаж
6:
страхотна градина картинка
7:
декор миниатюрни
8:
миниатюри за террариумов
9:
коледни миниатюри
1:
миниатюра от смола
2:
миниатюрни фигурки от смола
3:
миниатюрен страхотна къща от смола
4:
модел миниатюри от смола
5:
коледни миниатюри
a:
миниатюри за террариумов

Те също купуват с този продукт