.

.

Стикер за романтичен партньор бескаркасная стенни стикер маслена живопис върху платно шаблон за домашен интериор wall art pictures MB4-013

Стикер за романтичен партньор бескаркасная стенни стикер маслена живопис върху платно шаблон за домашен интериор wall art pictures MB4-013

Оценки на купувача:

BGN 8.00 -28 %
BGN 11.18
Брой продукти
В магазина

Известување сакаме пад на превозот . клиент дизајн ; ако сакате капка превозот jsut го испрати е-мејл или да ги преземат пораки во . Имаат добар купување;
Материјал : Висок квалитет на платно
Квалитет : А+++ висок квалитет на платно и HD машина за печатење
Се водат и рамка : формулиран сликарство
Услуги на клиентите : Да само да го испратите на сликата за нас.
Пакет : се Тркалаат во цевка и Пакет со кутија
Пад на превозот : Да
1.E-пакет (7-25days)
2.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail( 10-35 дена)
3.Ali Express Стандард за Испорака(10-35 дена)
4.EMS( 5-15 Дена ) Или E-ЕМС ( 5-15 Дена )
Size1= 20x35 CM (8x14 инчи)
Size2= 30x45 CM (12x18 инчи)
Size3= 40x60 CM (16x22 инчи)
Size4= 50x75 CM ( 20x30 инчи)
Size4= 60x90 CM (24 x36 инчи)
(Ние им даде на секоја страна 4 см празен простор на клиентот да ги красат )

Подробности

Размер (Инчове):
Размер на 1 20x30, размер на 2 30x45, размер 3 40x60, размер 4 50x75, размер на 5 60x90
търговска марка:
BLINGIRD
Тип:
Печат Върху Платно
Продукти:
Абстрактен
Режим на рамката:
Без рамка
Материал:
Платно
Стил:
Абстрактен
Рамка:
No
Среден:
Маслени
Поддържаща База:
Платно
Форма:
Апартамент
Техника:
Боядисване Със Спрей
Форма:
Хоризонтален Правоъгълник
оригинал:
ДА
рамка или без рамки:
Без рамка
Декорация на дома:
за хола кафе на бара на публикуване
Високо качество:
добра опаковка
Начин на доставка:
EMS или Epacket
Платно Боядисани:
HD отпечатани интригантствувам
Висококачествена машина:
HD машинно печат
стил на маслената живопис:
Материал

Те също купуват с този продукт