.

.

Мода САМ екран на прозореца, антимоскитные екрани бял

Мода САМ екран на прозореца, антимоскитные екрани бял

Оценки на купувача:

BGN 14.00 -12 %
BGN 16.00
Брой продукти
В магазина

Производ Опција Листа
Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации. Опции Количество Бело став . 1.3 м * 1.5 m 200 Детали за Производот
ПРАШАЊА и одговори П : Дали сите ставки во вашата продавница сосема нов? A : Да, ние продаваме сите 100% сосема нови објекти. П : Кога ќе брод мојата цел? A : Генерално, ние брод на објекти надвор во рок од 7 дена од плаќањето се потврди со . П : јас не се добие мојата пакет, она што можам да направам сега? О : Прво, ве молиме проверете ја вашата следење на број на веб-сајтот на комерцијална изразат компанија (Кина, воздухот mail ,DHL,Fed Ex, EMS), без разлика дали пакетот уште се обработуваат со шпедиција. Ако сè уште не може да ја прими пакет, ве молиме проверете дали превозот адреса што сте ни остави е десно. Ниту еден од погоре, ве молиме да бидат слободни да контакт. П : Кога ќе примите објект, најдете објект за квалитет е лош или не како discribed во вашата продавница, она што можам да направам? А : ве Молиме слободно контактирајте со нас, прво во рок од 3 дена по добиете пакет, кога ние се потврди тоа е точно, како и вашиот докази доставени, ние би можеле целосно рефундирање откако прими врати пакет, и ние ги сноси се врати превозот надомест. П : Зошто не превозот метод на мојата цел менува и ЕМС, јас изберете локација за подигнување кога цел? О : Ако вашата адреса е оддалечена област на DHL, ние ќе испраќате објекти од ЕМС. Можете да проверите дали вашата адреса за е оддалечена област преку DHL Официјална Веб-страница, со внесување на вашата локална поштенски код. П : Може ли да се прогласи за вредноста на објектот пониски? A : Да, ние може да. Ние би можеле да го прогласи објектот е вредност помала од вистинска вредност во разумен опсег. Но, ако е премногу ниска, можеби ќе се казни со парична казна од страна на царинската управа на својата земја. П : Како можам да ги добиете попусти и промоции? О : со Цел да се купат во нашата продавница е многу повеќе од $100, ќе добиете $5 купон, може да се користат во следниот ред, ве молиме контактирајте со нас кога ќе го поставите цел, пред да плати за тоа, кажете ни ја вашата последна цел број што го купи во нашата продавница, ние ќе ја намалат цената за вас.

Подробности

Формат:
въже
Тип Инсталация:
Външна Настройка
Техника:
Обикновена
Стил:
Венецианец
Начин на отваряне и затваряне на:
Ляв и десен двухпартийные отворени
Размер На Листа:
Широкото Острие
Модел:
Вертикален
Материал:
Окото

Те също купуват с този продукт