.

.

Нов черно-бял бухал животни цитат модерен плакат печат на стената платно изкуство печат стенни картини за хола без рамка

Нов черно-бял бухал животни цитат модерен плакат печат на стената платно изкуство печат стенни картини за хола без рамка

Оценки на купувача:

BGN 11.00 -2 %
BGN 11.18
Брой продукти
В магазина

НОВАТА Црна и Бела був Животинско Цитат Модерна Постер Printings Ѕид Платно Уметност Отпечатоци Ѕид Слики за Дневна Соба без рамка Бренд
Love Space
Печатење
Европскиот Стандард
Еко-Пријателски
Материјал
Платно
Е прилагодена
Yes
Големина
Ние нудиме многу големина опции.
(Ако сте треба други големини, ние може да се прилагоди)
Функција
Моден Дома Декорација
Бои
КАКО ФОТО
Можете да наведете боја
со порака
Технологија
Печати
(Печати не вклучуваат секоја рамка)
Answer : ___________________________ Note :
1, може да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор или мобилен амбиент.
2, големината е мерени рачно. Толеранција е 0.5 cm.
3, 1 инч=2.54 см
4.Без Рамка

Подробности

Размер (Инчове):
20x25cm no frame, A4 21X30cm no frame, 30x40cm no frame, 40x50cm no frame, 50x70cm no frame, 60X80cm no frame, 70x100cm no frame, 15x20cm no frame, 13X18cm no frame
Цвят:
Комплект 6шт
Стил:
Модерен
Материал:
Платно
Продукти:
Домашни любимци
Тип:
Печат Върху Платно
Номер На Модела:
ЛС72143
Поддържаща База:
Платно
Форма:
правоъгълник
Рамка:
No
Режим на рамката:
Без рамка
търговска марка:
wishspace
Форма:
Сподели
Среден:
Маслени
оригинал:
ДА
Техника:
Боядисване Със Спрей
Тип Елемент:
стенни картини на животни
Размери на преобразуване:
1 инч=2,54 см
Тематичен стил:
Домашни любимци
Занаят/Технология:
Печат
Еко-Содружественный:
ДА
Функция:
Декорация на дома
Украсете клас:
висша мода
Приложение:
Украсете Украса
Случай на използване на:
детска стая детска дневна спалня офис
Тип калиграфия и живопис:
Живопис Върху Платно

Те също купуват с този продукт