.

.

ръчна работа неблагодарна кон маслена живопис червени и черни коне платно стенно изкуство дебела текстурирани картина за офис украса на хола

ръчна работа неблагодарна кон маслена живопис червени и черни коне платно стенно изкуство дебела текстурирани картина за офис украса на хола

Оценки на купувача:

BGN 48.00 -19 %
BGN 59.62
Брой продукти
В магазина

Големина на :
(1inch=2.5 см)
Size1 : 30x60cm (12x24inch)
Size2 : 40x80cm (16x32inch)
Size3 : 50x100cm (20x40inch)
Size4 : 60x120cm (24x48inch) Внимание
Без Рамка,само Платно
(pls контактирате доколку ви треба рамката .)
Пакетот Чекори
1.Валани со цевка. 2.Валани со дебелина водоотпорен филм.
3.Добро заштитени со лента
Уникатен Дизајн
Секој маслото ќе биде 100% насликани од страна на квалификувани уметник во кина. Секој предлог ќе биде на оригиналната уникатен дизајн ѕид уметност за вашата домашна декорација.
Наплата Загарантирана
Задоволството на клиентите е најважно за нас.
Тоа е Враќање Гарантира ако не се чувствувате добро во врска со платно маслото за било која причина откако ќе го добиете вашиот објект. Ќе може да има наплата дури и ако вашето домашно милениче не ви се допаѓа сликата.
Услуга на клиентите
Ако имате било какви проблеми со вашата слика или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт. ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите се Додека не сте задоволни.
За Нас
Ние сме професионални страна се насликани маслото трговија на големо снабдувач од кина. Ние нудиме платно слика директно од уметникот. како што се модерна ѕидното сликарство, апстракт модуларен сликање пејзаж платно слики, дрво ѕид слики, модерна уметничка слика, seascape слики, платно слика цвет, животински маслото на платно, жирафа сликарство, модерен апстракт Африка слика зајдисонце, слики, изгрејсонце платно ѕид уметност, животински ѕид слики, секси голи масла, познатиот гол платно слика, апстракт платно уметност, традиционална Европската ѕид платно уметност, ѕидни слики за дневна соба декорација. Исто така, секој стил на сликање е достапен, како што се реални маслото, природа, пејзаж сликарство, модерен апстракт маслото репродукција, поп ѕид декорација платно сликарство, или класични custom canvas масло слика. Овие слики се најдобри уметнички дела за Дневна Соба декорација, седи соба, Спална соба оркестарот, трпезарија, Салон, Кујна, Канцеларија, Хотел, Кафе, Вински Бар и ходникот.

Подробности

Размер (Инчове):
30x60cm без рамка, 40x80cm без рамка, 50x100cm без рамка, 60x120cm без рамка
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
1П135
търговска марка:
хомарлт
Материал:
Платно
Продукти:
Домашни любимци
Тип:
Картини С Маслени Бои
оригинал:
ДА
Поддържаща База:
Платно
Режим на рамката:
Без рамка
Рамка:
No
Форма:
Единична стая
Форма:
правоъгълник
Среден:
Акрил
Техника:
Ръчно Рисувани

Те също купуват с този продукт