.

.

2017 5Plane No Frame Платно Art Picture Landscape Sunrise of the Sea Wall Painting Home Decoration плакати за хол

2017 5Plane No Frame Платно Art Picture Landscape Sunrise of the Sea Wall Painting Home Decoration плакати за хол

Оценки на купувача:

BGN 18.00 -46 %
BGN 33.58
Брой продукти
В магазина


ѕвезда
Намести : Формулиран, не се подготвени да се откажам, се тркалаат во заштитен tude.
Тип : Оваа ставка е печатење на платно, а не рачно насликана.
Продавачот Забелешка : Ако ви треба други големина, ве молиме оставете масажа за мене.
Политика на враќање : Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета, што може да прими надоместок, во рок од 15 дена.
превозот 1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-4days откако добил потврден плаќање. 2. Сите предмети се испраќаат од Кина пост воздух, воздух или e Packet. 3. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 10-27 работни дена по пристигнувањето. плаќање 1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во плаќањето за испорака. 2. Поради безбедни причини, ние не им е дозволено на промената на адресата преку е-маил. Ние нема одговорност за Неточни превозот адреса . политика на враќање 1.Ние стоиме зад нашите производи. Предмети може да биде вратена за размена или целосно рефундирање во рок од 7 дена од денот ќе примите вашата стока. Ние не сме одговорни за било каква купување после тоа 7 дена. 2. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, вашиот добие погрешен точка). Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
Повратни информации : 1) ве Молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе право било грешки и им даде на вашиот 100% добро одговори.Ви благодариме за вашето разбирање

Подробности

Размер (Инчове):
10х15 10х20 10х25см, 20х30 20х40 20х50см, 30x40 30х60 30х80см, 40x60 40х80 40х100см
Стил:
Модерен
Материал:
Платно
Продукти:
Морски пейзаж
Тип:
Печат Върху Платно
търговска марка:
Атфипан
Среден:
Водоустойчиви Мастила
Техника:
Боядисване Със Спрей
Поддържаща База:
Платно
Режим на рамката:
Без рамка
Рамка:
No
Форма:
Комбинация на няколко изображения
Форма:
правоъгълник
Тип калиграфия и живопис:
Живопис Върху Платно

Те също купуват с този продукт