.

.

Ръчно изработени модерен абстрактен червено цвете Мастихин живопис с маслени бои върху платно, хол декоративна ръчно рисувани стени на изкуството картини

Ръчно изработени модерен абстрактен червено цвете Мастихин живопис с маслени бои върху платно, хол декоративна ръчно рисувани стени на изкуството картини

Оценки на купувача:

BGN 75.00 -47 %
BGN 140.80
Брой продукти
В магазина

Среќа Маслото трговија на Големо Рамка : Без Рамка,Нема поддршка, не се подготвени да се откажам,навива за да брод. Тип : Оваа ставка е 100% Рака-насликани на Платно Продавачот Забелешка : Ако ви треба други големина,ве молиме оставете порака до мене
Рачно изработени Маслото Детали Ставка Име Frower Маслото На Платно Metarial Висок Квалитет на Платно И Масло Стил 100% Рака Насликани Големина Прилагодено Превозот Бесплатен Превозот (во некои земји) Рамка БЕЗ Рамка Пакување Навива ОЕМ Достапни PS : Ние го поздравуваме вашиот измената .
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики .
Тоа е ефектот на табелата со рамка за повикување само. ние само ја испратите сликата без рамка за заштеда на превозот цена.pls контактирајте со нас ако сакате да го додадете внатрешна рамка.
2. За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка штета на превозот, ова рачно изработени платно сликарство е без внатре и надвор рамка , но оваа големина е обичните photoframe големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно (pls контакт со мене, ако би сакал тоа да биде во поддршка).
3. Со лл масла ,нашиот сликар треба неколку дена за да се заврши тоа.ние ќе го испратам веднаш штом на нафта сликарство завршил и се исуши.pls чекаат трпеливо,и ви благодариме за вашето разбирање .
4. За повеќе стилови, поголема големина, се меша со цел или превозот прашање, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате. +86-15019253534 Превозот
1.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.
2.Точно & детални превозот адреса треба да се прикажува кога ќе го стави на ред.
3.Pls контактирате со нас за побрзо ако не сте го примиле пакетот рок од 60 работни дена по испорака и ни овозможи 3to7 работни дена за да ја проверите undelivered пратката пред да се издаде наплата и испраќање на замена.
4. ние поддршка Epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail за превозот методи.
Плаќање
1.Ве молиме потврдете го цената и други детали со нас пред да се направи исплата.
2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и изберете вашиот омилен превозот методи пред да плаќаат .

Подробности

Размер (Инчове):
50X70CM, 60X90CM, 70X100CM, 70x120cm
Материал:
Платно
Тип:
Картини С Маслени Бои
Поддържаща База:
Платно
Стил:
Абстрактен
Форма:
правоъгълник
Форма:
Единична стая
Рамка:
No
Режим на рамката:
Без рамка
Продукти:
Цвете
оригинал:
No
Техника:
Ръчно Рисувани
Среден:
Маслени
Номер На Модела:
01029
търговска марка:
Хуан Арт
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
Приложение:
Декорация на дома
Стил:
Реалист
Промоцията:
Безплатна Доставка За Продажба На Едро За Евтини И Красиви Картини С Маслени Бои
Етикет На Продукта:
Wall Art Home Decoration Home Decor Декоративна Изобразително Изкуство
is_customized:
Yes
Тип:
Ръчно рисувани
Предмет на:
Рисуване Живопис
Поддържаща База:
Платно
Рамка:
Без рамка

Те също купуват с този продукт