.

.

Направи си САМ стикери за стена начало декор гърне саксия пеперуда кухня с прозорец, стъкло баня етикети водоустойчив Безплатна доставка

Направи си САМ стикери за стена начало декор гърне саксия пеперуда кухня с прозорец, стъкло баня етикети водоустойчив Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 8.00 -39 %
BGN 13.09
Брой продукти
В магазина


Како да се користи ?
1. Бидете сигурни дека на површината на налепницата ќе биде вметнат е мазна доволно.
2. По локација за налепници е потврдено, ги исклучите прашина или дамки од масло, проверете дали површината е сува и чиста.
3. Едноставно минатото налепници во соодветна цел како што е предложено, или можете да направите било какви промени ви се допаѓа.
4. Нежно кора исклучите заштита филм на грбот, а потоа ставете да се површината директно, притиснете од центарот за сите околу да се направи налепница цврсто.
Основни Информации
материјал : транспарентен пвц
производ големина : 50x70cm (20x28in)
Карактеристики : водоотпорен, отстранлив, животната средина
примена : дома декор
е применливо : на мазни ѕидови, ѕидови,врати, стакло, кабинети, апарати Итн.
пакетот Вклучува : 1 парчиња x Ѕид decal Налепници

Подробности

Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Класификация:
За Стени, За Плочки За Печката, Кабинет, Стикери За Мебели
Тема:
Растение
Сценарий:
Стена
Стил:
Pastorale
Спецификация:
Single-piece Package
Материал:
прозрачни PVC

Те също купуват с този продукт