.

.

Франция Claude Monet Artwork Papaver Nudicaule Art от естествена Коприна плакат Home Decor живопис 12x19 15x24 30x48 инча, без рамка Безплатна доставка

Франция Claude Monet Artwork Papaver Nudicaule Art от естествена Коприна плакат Home Decor живопис 12x19 15x24 30x48 инча, без рамка Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 8.00 -16 %
BGN 9.58
Брой продукти
В магазина


1. Постер материјал ние се користи високо квалитетни свила крпа, со фина текстура и мазна површина. Тоа е многу тенка, не е водоотпорен (малку вода не може да го допре, ако се мијат рацете ве молиме почекајте целосно да се исуши) , но тоа може да се зачува за долго време.
2. Постери во тешко пластична цевка, ние ќе почне да се исполни вашата цел во Наредниот работен ден, тоа може да потрае до 2-3 дена да се испратена(Еден работен ден не вклучува Кинески државни празници, сабота или недела).
3. Да се осигура дека вие го добивате нашиот стоки без проблеми, ве молиме внесете точна адреса за испорака и името на примачот , откако стоки испорака не ќе биде во можност да ја промените адресата.
4. Сите мои предмети се од врвен квалитет. но печатени постер изгледа различно од слики на компјутерски екран,Како боја на екранот на секој уред може да бидат различни,боите на вистинските производи, може да се погледне малку различен од сликата ќе видите,ова е апсолутно нормално,ако не може да го прифати ова,ве молам не ставајте цел.
Внимание !!! Ова е бескраен печати, па не може да се качи и ќе треба да биде залепена на ѕидот, Ако треба да се инсталираат, можете да контактирате со нас и ние ќе остане надвор од вашата граница.
Сите предмети се со бесплатен превозот во Светот.Ние ќе брод објектот во 1 до 2 работни дена, со следење на NO.
Тука е испорака проценка на времето за вашиот референца :
Ние прифаќаме прилагодено постери.Можете да испраќате слики на сакате, како на цртан филм, филм, спорт, или вашето бебе, семејство, пријатели на чекање за вас да сакате никакви слики, ќе треба да ни кажете вашата потреба, ние ќе ги провери фотографии за вас.Ако квалитетот на сликата е лоша, исто така можете да ни кажете на тема сакате, ние ќе ја побарате или да му даде некои фотографии за вас.
1. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-МАИЛ Порака Систем ако имате било какви прашања.
2. Ако не сте задоволни со вашиот купување, размена или целосна наплата е прифатливо.

Подробности

Размер (Инчове):
12x19, 15x24, 19x30, 22X35, 30x48
Материал:
Коприна
Номер На Модела:
CL-02-003
Тип:
Плакат
търговска марка:
FOOCAME
Стил:
Абстрактен
Техника:
Боядисване Със Спрей
Режим на рамката:
Без рамка
Рамка:
No
Форма:
Единична стая
Форма:
правоъгълник
оригинал:
No
Продукти:
живопис с маслени бои
Среден:
Висококачествени мастила
Поддържаща База:
коприна тъкан плат
Размер:
12x19 15x24 19x30 22x35 30x48 Inches
Украса:
Декор На Стените Начало Декор Къща Спалня Хол Подарък ...
Тип калиграфия и живопис:
Плакат

Те също купуват с този продукт