.

.

голям 30x28x25cm седи клекнал котка модел, полиетилен и изкуствена кожа котка занаяти декорация на дома играчка, подарък a2991

голям 30x28x25cm седи клекнал котка модел, полиетилен и изкуствена кожа котка занаяти декорация на дома играчка, подарък a2991

Оценки на купувача:

BGN 105.00 -16 %
BGN 124.78
Брой продукти
В магазина


ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
ако ви се допаѓа други играчки, можете да пребарувате по себе од нашата продавница, или можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви испрати линковите без оглед на вашите сакате , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
http : //www..com/store/1846273
ако купите големо, можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена, или ако сакате посебни customed изработени играчки, ние може да ви помогне производ добро.
Материјал : внатрешната структура смола мувла надвор структура furs вистински објект слики во прилог , се следниве :

Подробности

Тема:
Домашни любимци
Стил:
Изкуствен
Материал:
Пластмаса

Те също купуват с този продукт