.

.

60 мм, 3D лазерно гравиране K9 Crystal Dragon Balls Pure Clear Glass Fengshui Dragon Balls, преспапиета за декорация на дома на будизма

60 мм, 3D лазерно гравиране K9 Crystal Dragon Balls Pure Clear Glass Fengshui Dragon Balls, преспапиета за декорация на дома на будизма

Оценки на купувача:

BGN 13.00 -38 %
BGN 20.93
Брой продукти
В магазина


Име на производ : 60mm 3Д Ласерски Гравирани K9 Кристал Змеј Топки Чиста чисто Стакло Fengshui Змеј Топки Paperweight за Дома Будизмот Декорација
Производ Материјал : K9 Кристално
Производ Тежина : 271 g
Производ Во Боја : Како На Сликата
Answer : ___________________________ Note : сите тие се земени од себе и производот е поубав од сликата, и ние може да ги прифати сите видови на дизајн,со нетрпение очекувам да соработуваат со вас, имате убав ден

Подробности

Размер:
6 CM
Тема:
Будизмът
Материал:
Crystal
търговска марка:
JQJ
Стил:
Фън Шуй
Кристални топки:
decoracion boda
Размер / Цвят:
като на снимката
Директен доставка:
поддръжка drop shipping

Те също купуват с този продукт