.

.

Изискан Китайски Коллекционный Стария Украсени С Ръчно Изработени Тибетски Сребърен Буда Свири На Лютня Статуя

Изискан Китайски Коллекционный Стария Украсени С Ръчно Изработени Тибетски Сребърен Буда Свири На Лютня Статуя

Оценки на купувача:

BGN 185.00 -11 %
BGN 207.98
Брой продукти
В магазина

добредојдовте во мојата продавница Опис : големина : Тежина : 1270g Висина 8.3 Инчен /21.0 СМ Ширина 6.0 Инчен /15.2 CM Внимание : Тибетската Среброто не е чисто сребро, тоа е метал меша со сребро и бакар За Објектот Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна. Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со темелно разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ. Ве молиме Имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно. Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои. Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда.
Превозот
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 24 деловни часа по приемот на плаќање . Тоа трае околу 1825 дена да брод за Името на Земјите. Односно : сад, Канада, Европа, Азија или на други места во светот. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за време на викендите и празниците
Повратни информации
На негативни повратни информации ,спор и да се отвори случај се важни за нас. Јас сериозно се надевам дека ќе ме контактираат пред да преземе дејства.Јас ќе дадам се од себе да се направи сте задоволни.Јас сериозно се надевам дека ќе ја напушти позитивни повратни информации за мене.
Клиентите Задоволителна
Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.

Подробности

Регионална Функция:
Китай
Материал:
тибетское сребро
Тема:
Хората
Воспользуйся:
Украса И За Подарък

Те също купуват с този продукт