.

.

Горещо Надувательство Хладилник Магнитни Букви От Азбуката 26 Дървени Букви A-Z Детски Образователни Играчки

Горещо Надувательство Хладилник Магнитни Букви От Азбуката 26 Дървени Букви A-Z Детски Образователни Играчки

Оценки на купувача:

BGN 1.46
Брой продукти
В магазина


Фрижидер Магнетни Азбука Букви 26 Дрвени Горниот Случај A-Z Деца Едукативни Играчки Дома Декор Etiqueta де ла споредено
Овој Целосен Сет на Горниот Случај англиската Азбука букви се идеален начин да им се помогне на децата да научат. Во пријателски изглед на букви ќе поднесе жалба на детето. Забава Дрвени Магнетни Писма Целосна A-Z во Различни бои и дезени Голема помош за учење букви, Секоја буква има една симпатична пар на очите Доаѓа со магнетни поддршка Може да се користи на фрижидери или whiteboards Приближна Големина 58x40x5mm За возраст од 3 и погоре (ве Молиме имајте во предвид деца треба да биде под надзор кога го користите овој објект)
Сите големи кредитни картички/дебитни картички преку Alipay. Молиме извршете плаќање во рок од 3 дена откако ќе цел.
Нашата Обработка време е 7business дена откако ќе се плати.
Ние не сме одговорни за било царински давачки направени во странските царински.
Ние не бродот на викенд или државни празници
1.Купувачот е рано потврда и 5star повратни информации ќе бидат високо ценети
2.Ако за било која причина не сте задоволни со вашето купување. Ве молиме да ни даде шанса да се реши ова прашање пред да даваат неутрален или негативен фидбек. Оставајќи негативни повратни информации нема да го реши секој проблем. Значи, ние ви препорачуваме да контактирате со нас ако било кој проблем се јавува

Подробности

Класификация:
За Стена
Стил:
Европа
Спецификация:
Multi-piece Package
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Сценарий:
Стена
Тема:
Модел
Номер На Модела:
160056
Материал:
PVC

Те също купуват с този продукт