.

.

Тя винаги изглежда невъзможно, докато това не е направено цитат стикер за стена даваща сила цитат на стикер на стената обособяването на винил мотивационни етикети

Тя винаги изглежда невъзможно, докато това не е направено цитат стикер за стена даваща сила цитат на стикер на стената обособяването на винил мотивационни етикети

Оценки на купувача:

BGN 21.00 -12 %
BGN 23.98
Брой продукти
В магазина


[size]
Ширина : 57cm, Висина : 29cm
Ширина : 112cm, Висина : 57cm
[default color]
црна
[објект слики]
[ЗА - БОЈА] Ако не кажете ни бојата што сакате за вашите налепница, ние ќе го направи тоа во стандардната боја. Бои може да се разликува малку се должи на следење на поставувања, ве молиме не се направи цел ако умот оваа разлика. [ОГЛЕДАЛО - IMAGE] ве Молам дозволете ми да знам дали сакате овој дизајн во обратна кога ќе ги нарачате на објектот. [АПЛИКАЦИЈА - МЕСТО] На налепници САМО може да се примени во било мазни површини. [ПРИЛАГОДЕНО - ДИЗАЈН] Ако имате ли идеја што би сакале да се направи како налепница, само пратете ни порака, ние сме толку среќни да се направи СОПСТВЕН ДИЗАЈН . [ОТСТРАНУВАЊЕ - МЕТОД] Ако сакате да го отстраните налепница, ве молиме да користите фен за коса да се удар на налепница, одново и одново во случај на леплива материјал ќе ги оштети вашите ѕидови. Ве молиме да се исчисти вашиот површина пред да се применат налепници.

Подробности

Цвят:
черно, бяло, червено, розово, бледо розово, жълто, оранжево, телесен цвят, зелен, светло зелен, ментов, синьо, светло синьо, тъмно синьо, лилаво, светло лилаво, сиво, светло сиво, шоколад, кафяв, златен, сребърен
Размер:
57x29cm, 112x57cm
Стил:
Модерен
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Спецификация:
Multi-piece Package
Класификация:
За Стена
Сценарий:
Стена
Тема:
Герои
Номер На Модела:
IWQ080
Материал:
Акрил
търговска марка:
IWALLSTICKERS

Те също купуват с този продукт