.

.

Семейство Цитат На Стикер На Стената Изрязани Винил Добре Дошли В Нашата Къща Подвижна Начало Цитат На Стикер На Стената Творчески Цитат Етикети Q24

Семейство Цитат На Стикер На Стената Изрязани Винил Добре Дошли В Нашата Къща Подвижна Начало Цитат На Стикер На Стената Творчески Цитат Етикети Q24

Оценки на купувача:

BGN 27.00 -11 %
BGN 30.38
Брой продукти
В магазина


[size]
Ширина : 58cm, Висина : 14cm
Ширина : 100cm, Висина : 24cm
Ширина : 150см, Висина : 36cm
[default color]
црна
[објект слики]
[ЗА - БОЈА] Ако не кажете ни бојата што сакате за вашите налепница, ние ќе го направи тоа во стандардната боја. Бои може да се разликува малку се должи на следење на поставувања, ве молиме не се направи цел ако умот оваа разлика. [ОГЛЕДАЛО - IMAGE] ве Молам дозволете ми да знам дали сакате овој дизајн во обратна кога ќе ги нарачате на објектот. [АПЛИКАЦИЈА - МЕСТО] На налепници САМО може да се примени во било мазни површини. [ПРИЛАГОДЕНО - ДИЗАЈН] Ако имате ли идеја што би сакале да се направи како налепница, само пратете ни порака, ние сме толку среќни да се направи СОПСТВЕН ДИЗАЈН . [ОТСТРАНУВАЊЕ - МЕТОД] Ако сакате да го отстраните налепница, ве молиме да користите фен за коса да се удар на налепница, одново и одново во случај на леплива материјал ќе ги оштети вашите ѕидови. Ве молиме да се исчисти вашиот површина пред да се применат налепници.

Подробности

Цвят:
черно, бяло, червено, розово, нежно-розов, жълт, оранжев, зелен, телесен цвят, светло зелен, ментов, лилаво, светло лилаво, синьо, светло синьо, тъмно синьо, шоколад, кафяво, сиво, светло сиво, сребристо, златни
Размер:
100x24cm, 58x14cm, 150x36cm
Стил:
Модерен
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Спецификация:
Multi-piece Package
Класификация:
За Стена
Сценарий:
Стена
Тема:
Герои
Номер На Модела:
IWQ024
Материал:
Акрил
търговска марка:
IWALLSTICKERS
Цвят:
черно, бяло, индивидуално цветя
Тема:
стикер за стена цитат на семейството
Класификация:
нарежете винилови стикери за стена
Материал:
Винил PVC
Пакет:
пузырчатый лист, мека пластмасова пяна
Характеристика:
лесно се нанася, подвижна, водоустойчив
Стая:
Хол, спалня
Воспользуйся:
декориране на стените, подобряване на къща

Те също купуват с този продукт