.

.

Yosemite-Home-Decor-Разкри-Artwork-Birds-on-a-Тел-II-Original-Живопис-on-Canvas-платно-стенни картини за хола art

Yosemite-Home-Decor-Разкри-Artwork-Birds-on-a-Тел-II-Original-Живопис-on-Canvas-платно-стенни картини за хола art

Оценки на купувача:

BGN 56.00 -10 %
BGN 62.40
Брой продукти
В магазина


Производ Детали : Производ : Поп-арт Паметни Куче на платно модерна апстракт маслото рачно изработени маслото Големина : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка Производ Покаже :

Подробности

Размер (Инчове):
12 см x 12 см, 16 см x 16 см, 20 см x 20 см, 24 инча x 24, 28 x 28 см, 30 см x 30 см, 32 инча x 32 инча, 40 см х 40 см, 48 см x 48 инча
Рамка:
No
Техника:
Ръчно Рисувани
оригинал:
No
Режим на рамката:
Без рамка
Продукти:
Домашни любимци
Среден:
Маслени
Форма:
Площ
Тип:
Картини С Маслени Бои
Стил:
Модерен
Форма:
Единична стая
Материал:
Памук
Тип калиграфия и живопис:
Живопис Върху Платно
Поддържаща База:
Платно
is_customized:
Yes
Тип:
Ръчно рисувани
Модел:
Карикатура

Те също купуват с този продукт