.

.

безплатна доставка фигурка зайче

безплатна доставка фигурка зайче

Оценки на купувача:

BGN 22.00 -13 %
BGN 25.28
Брой продукти
В магазина


1. Име : вештачки мини белата зајак играчка
велигден зајакот bunny зајакот figurine
2. Материјал : пластични модел со синтетичко крзно
3.совршен занаетите и изгледа реално зајакот
4. добар дар и украс
5.Големина : 9x7cm (Lx H)
Плаќање : со кредитна картичка или банкарски

Постојат бела,црна,кафеава,сива,розова,жолта бои за да изберете од.
Или на друго место случаен испорака.

Подробности

търговска марка:
favoring.кн
Тема:
Домашни любимци
Стил:
Изкуствен
Материал:
Текстил И Тъкани
Материал:
пластмасов модел с изкуствена кожа
Тип:
подарък и украса
Място на произход на стоките:
Шандонг, Китай (Континентален)

Те също купуват с този продукт