.

.

ръчно рисувани съвременната абстрактна маслена живопис върху платно текстура на ножа гъста маслена живопис стенни картини живопис за хол

ръчно рисувани съвременната абстрактна маслена живопис върху платно текстура на ножа гъста маслена живопис стенни картини живопис за хол

Оценки на купувача:

BGN 49.00 -33 %
BGN 73.60
Брой продукти
В магазина


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДРАГ ПРИЈАТЕЛ
Од сликите се 100% Рака-насликани и рафинирани нови платно маслото од страна на Вешти уметници не се печати или постер
20x24inch=50x60cm
1. Сликата Големина (1inch=2.5 cm) : : ако сакате друга sie ,plz контактирајте ме .
2. Материјали/Медиум : Функционирам Платно ,висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои маслото на Платно Со Масло, Боја или Acry бои, Не се Печати,Не, Постер,Hand Painted на Платно
3. Гаранција : 100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач различни сликарски техники
4. Detail /Рамка : без рамка ,само платно
ако ви треба рамка за бесење,ве Молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Servise
5. Ако сакате да се цел на нашите сликарство во други големина/стил
ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно
ако сакате reroduce или изберете било слика
Контактирајте Со Нас Сега!!!
Пакет :
Комбинација Платно маслото (Вклучувајќи 4 Panels на сликите ,но не мат, без рамка).
Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со тешко заштита када внатре и безбедно меур кеси надвор
Превозот :
Кога пакетот се испрати ,ќе cansee на следење на број на вашата Ali Express.
Сите објектот ќе брод од Кина Пост Воздух mail,да стигнете до повеќето земји во Рок од 20 до 35 дена
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 30 работни дена, Околу 3040 дена во Европа ,Јужна Америка ,Блискиот Исток и Азија, Италија,Бразил за 35-45days beacause на строги обичај инспекција
Забелешка : ако немате доволно време да чекате ,ве молиме да се направи нут се купи.
ако сакате да примате слики наскоро ,може да contal нас за да испратите DHL,но beed да sdd превозот цена, ви благодариме за разбирањето.
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay тука
Сите големи кредитни картички се accpted преку secure уплатата EACROW
Повратни информации & detail продавачот Оценка :
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас ,ако сте задоволни,ве молиме оставете ни
позитивни повратни информации и 5scores.

Подробности

Размер (Инчове):
20х24
Цвят:
Много
търговска марка:
BEWEHI
Материал:
Платно
Тип:
Картини С Маслени Бои
Среден:
Маслени
оригинал:
ДА
Стил:
Абстрактен
Поддържаща База:
Платно
Режим на рамката:
Без рамка
Рамка:
No
Форма:
Единична стая
Форма:
правоъгълник
Номер На Модела:
L 50X60cm (874
Техника:
Ръчно Рисувани
Продукти:
Абстрактен
Калиграфия и живопис размер:
50х60см
Тип:
Ръчно рисувани
Тип калиграфия и живопис:
Живопис Върху Платно

Те също купуват с този продукт