.

.

ръчно рисувани борба червен зъл възбудена Минава бик платно картина с маслени бои корида монтиране на картината изкуство на художественото оформление на стени

ръчно рисувани борба червен зъл възбудена Минава бик платно картина с маслени бои корида монтиране на картината изкуство на художественото оформление на стени

Оценки на купувача:

BGN 48.00 -20 %
BGN 59.78
Брой продукти
В магазина

Големина на :
(1inch=2.5 см)
Големина 100x60cm : 20x60cm, 60x60cm, 20x60cm
(8x24inch, 24x24inch, 8x24inch )
вкупната големина 100x60cm(40x24inch)
Големина 75x45cm : 15x45cm, 45x45cm, 15x45cm
( 6x18inch, 18x18inch, 6x18inch )
вкупната големина 75x45cm(30x18inch)
Детали
Без Рамка,само Платно
(ако сте треба рамка,pls контактирајте со нас.) Пакет Една ролна со цевка Материјали со Висок квалитет дебело платно и животната средина нафта за Испорака Бесплатен превозот во светот Техника 100% рака насликани маслото на платно Прилагодите Ако ви треба било Кориснички големини или слики, pls контактирајте со нас
Враќање Гарантира :
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати ставки во секое време за било каква причина откако ќе го примите ќе објект. Само бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Се врати превозот е одговорност на продавачот при враќање е резултат на нашата грешка (на пример дека ќе добијат погрешен точка).
Квалитетот Гарантира :
Секоја слика се насликани од страна на вешт уметник. Ние живееме за квалитет на сликата. Задоволството на клиентите е најважно за нас.
Бесплатен Превозот :
Бесплатен превозот цел ќе биде предаден од страна на кина пост воздух mail. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне со 15-29 дена откако беше објавено.
Исто така цел ќе биде превозот со ЕМС/ТНТ/Fed Ex/DHL која ќе пристигне во помалку време, но клиентите треба да се плаќаат за правилно такси превозот.
Повратни информации :
Вашето задоволство е многу важна за нас. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди позитивни повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со вашиот предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
За Нас :
Ние се со висок квалитет рака насликано платно слика трговија на големо снабдувач од кина. Ние правиме и продаваат сите видови на платно, масло слики директно од уметникот. како што се модерна ѕидното сликарство, пејзаж платно слики, дрво ѕид слики, модерна уметничка слика, seascape слики, платно слика цвет, животински маслото на платно, модерен апстракт африка пејзаж слика зајдисонце, слики, изгрејсонце платно ѕид уметност, животински ѕид слики, секси голи масла, познатиот платно слика, апстракт платно уметност, традиционална Европската ѕид платно уметност, ѕидни слики за дневна соба декорација.

Подробности

Размер (Инчове):
Размер75х45см, Без Рамка, Размер100х60см Без Рамка
Стил:
Европа
търговска марка:
хомарлт
Материал:
Платно
Продукти:
Домашни любимци
Тип:
Картини С Маслени Бои
Среден:
Маслени
Номер На Модела:
3р76
Поддържаща База:
Платно
Режим на рамката:
Без рамка
Рамка:
No
Форма:
Комбинация на няколко изображения
Форма:
правоъгълник
оригинал:
No
Техника:
Ръчно Рисувани
Тип калиграфия и живопис:
Живопис Върху Платно

Те също купуват с този продукт