.

.

Акрилна прозрачна рамка декор пластмасова дъска плексиглас прозрачен лист панел 200 * 200*3 мм ,5 бр. / лот, свържете се с нас за индивидуална поръчка

Акрилна прозрачна рамка декор пластмасова дъска плексиглас прозрачен лист панел 200 * 200*3 мм ,5 бр. / лот, свържете се с нас за индивидуална поръчка

Оценки на купувача:

BGN 53.00 -5 %
BGN 55.92
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на додавање од нас да се "Моите Омилени Продавници".
предмет : Акрилик Рамка Лист
Материјал : 3мм дебели акрилик
Големина : 200*200mm
Тоа е широко се користат за DIY употреба. Ве молиме солза до некоја заштитна фолија пред да го употребиме.
Пакет Се Вклучени :
5 x 200*200*3мм јасно акрилик лист
Answer : ___________________________ Note :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветленост на мониторот и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.
3.Пакет не се вклучени екранот додатоци.

Подробности

Цвят:
Почистване
Размер:
200x200x3mm
Вид На Опаковката:
Мулти-рамка
Стил:
Модерен
с картинна карта:
No
Материал:
Акрил
Форма:
Площ
Номер На Модела:
GT-SH01
Тип:
Фоторамка
Размер:
200*200мм
Дебелина на:
3мм

Те също купуват с този продукт