.

.

Единствената граница това ще стикер на стената мотивационни цитат на стикер на стената е подвижна стикер на стената вдъхновяващи цитати от фитнес нарязани на вини

Единствената граница това ще стикер на стената мотивационни цитат на стикер на стената е подвижна стикер на стената вдъхновяващи цитати от фитнес нарязани на вини

Оценки на купувача:

BGN 15.00 -15 %
BGN 17.58
Брой продукти
В магазина


[size]
Ширина : 57cm, Висина : 6cm
Ширина : 100cm, Висина : 10.5 см
Ширина : 150см, Висина : 16cm
[default color]
црна
[објект слики]
[ЗА - БОЈА] Ако не кажете ни бојата што сакате за вашите налепница, ние ќе го направи тоа во стандардната боја. Бои може да се разликува малку се должи на следење на поставувања, ве молиме не се направи цел ако умот оваа разлика. [ОГЛЕДАЛО - IMAGE] ве Молам дозволете ми да знам дали сакате овој дизајн во обратна кога ќе ги нарачате на објектот. [АПЛИКАЦИЈА - МЕСТО] На налепници САМО може да се примени во било мазни површини. [ПРИЛАГОДЕНО - ДИЗАЈН] Ако имате ли идеја што би сакале да се направи како налепница, само пратете ни порака, ние сме толку среќни да се направи СОПСТВЕН ДИЗАЈН . [ОТСТРАНУВАЊЕ - МЕТОД] Ако сакате да го отстраните налепница, ве молиме да користите фен за коса да се удар на налепница, одново и одново во случај на леплива материјал ќе ги оштети вашите ѕидови. Ве молиме да се исчисти вашиот површина пред да се применат налепници.

Подробности

Цвят:
черно, бяло, червено, розово, бледо розово, жълто, оранжево, голи, зелени, светло-зелен, ментов, синьо, светло синьо, тъмно синьо, кафяво, шоколадово, лилаво, светло лилаво, сиво, светло сиво, златен, сребърен
Размер:
100x11cm, 57x6cm, 150x16cm
Стил:
Модерен
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Номер На Модела:
IWQ003
Спецификация:
Multi-piece Package
Класификация:
За Стена
Сценарий:
Стена
Тема:
Герои
Материал:
Акрил
търговска марка:
IWALLSTICKERS
Цвят:
черно, бяло, индивидуално цветя
Тема:
мотивационни цитат на стикери за стена
Класификация:
нарежете винилови стикери за стена
Материал:
Винил PVC
Пакет:
пузырчатый лист, мека пластмасова пяна
Характеристика:
лесно се нанася, подвижна, водоустойчив
Стая:
хол, спалня, детска, кабинет, кабинет
Воспользуйся:
декориране на стените, подобряване на къща

Те също купуват с този продукт