.

.

три керамични бяло зайче дома занаяти украса на стаята занаятчийски украшение порцеланови фигурки на животни сватбени декорации

три керамични бяло зайче дома занаяти украса на стаята занаятчийски украшение порцеланови фигурки на животни сватбени декорации

Оценки на купувача:

BGN 111.26
Брой продукти
В магазина


Производ Descri pt јони :
Материјал : керамички Техника : рачно изработени Големина : 7*20cm / 8*26cm / 6.5*14.5 cm
Производот Picture Show
Забелешки :
1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за сите стоки слики и детали за планот се 100% во вид на снимање
2.Спореди детали големини со твое,ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
3. Ако се оштетени, ве молиме контактирајте со нас во рок од 48 часа по приемот, и да ја испратите фотографијата до нас, ние ќе ја оштетената стока.

Подробности

Материал:
Керамика И Емайл
Стил:
Европа
търговска марка:
чиста хартия
Тема:
Домашни любимци
Номер На Модела:
rm052

Те също купуват с този продукт