.

.

Слонова кост музикални кутии Въртележката черупки от яйца Музикална ковчег Home Decor Musicbox kid момичета жените Свети Валентин Коледен подарък

Слонова кост музикални кутии Въртележката черупки от яйца Музикална ковчег Home Decor Musicbox kid момичета жените Свети Валентин Коледен подарък

Оценки на купувача:

BGN 90.00 -15 %
BGN 105.58
Брой продукти
В магазина


Eggshell Музичка Кутија Весело-go-круг Eggshell Музичка кутија Дома Декор Musicbox дете девојки жените Божиќ подарок 1.Музика Игра Замокот во небото 2.Мека Кадифен Внатрешни Работи. 3.Кралски Стил,користи вистински eggshell,направени од страна на страна, не од страна на машина 4.Тоа е голем Подарок и Романтични за женски 5.Тоа е толку Убава Музика Накит Кутија. 6.Материјал : Eggshell
7.Големина : 180*70mm Листа : 1 x Музичка кутија 1x Исклучителен подарок кутија, Она што Убава Музичка Кутија ! Тоа е заврши со пенливи сјај и накит.Користи вистински eggshell,направени од страна на страна, не од страна на машина за Возврат на копчето во задниот да слушате убава Музика. Ентериерот е наредени со мека кадифен давање на музичката кутија прекрасен луксузен се чувствуваат. Што прекрасен безвременски и Романтичен подарок! Плаќање
1.Visa,Mastercard Кредитната картичка за плаќање онлајн
2.Western Union
3.Банкарски трансфер
Превозот
Превозот начин :
1.Кина пост Воздухопловната Бесплатен Превозот 2.Сингапур Воздухопловната 3. EMS Експрес 4.DHL
Сите превоз можат да се обезбеди следење на број.
A. Предмети ќе биде предаден within72hours по приемот на плаќање. Ние Брод од страна на Меѓународниот Воздушен-mail од Кина од страна на Кина Пост. тоа е Бесплатен Превозот.
Б. време на Испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена ,
2) Далечински земји е околу 2-8 недели (Северна Америка , Австралија ,велика БРИТАНИЈА секогаш ја прими стоката околу 14 ден )
3). Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како EMS,
DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот.
В. Настава :
1) На тежина и големина ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.
2) превозот времето е зависи од купувачот царинење
време или виша Сила, Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата,
со цел да се добие стоки наскоро.

Подробности

търговска марка:
всвельс
Номер На Модела:
DSM-063
Материал:
Черупки от яйца
Функция:
Отточна тръба на шарнирна връзка
Движение:
Движението Се Римува
Тонален Номер:
18 тонове
Тип:
Ръчен тип контрол
Музика:
Замък в небето
Силата На Възпроизвеждане:
Ръка Се Обърна
Форма На Музикални Шкатулок:
Черупки от яйца
Форма:
овалния

Те също купуват с този продукт