.

.

1.3 m маймуна дърво подвижни стени на изкуството етикети детски детска стая винил дърво стикер за стена за детска стая ES-16

1.3 m маймуна дърво подвижни стени на изкуството етикети детски детска стая винил дърво стикер за стена за детска стая ES-16

Оценки на купувача:

BGN 36.00 -13 %
BGN 41.44
Брой продукти
В магазина


3427383902214490 Големи Дрво Ѕид Decals Препорачуваме US $ 17.90 /set US $ 21.90 /set US $ 29.00 /set US $ 37.90 /set US $ 21.90 /парче US $ 21.90 /парче US $ 35.90 /парче US $ 25.90 /парче
Висок квалитет намали винил ѕид налепница -голем мајмун Дрво остава Отстранлив Ѕид Уметност Налепници
Модел Бр. : ES-16
Заврши Големина : 1.3 метри Висока
ќе добиете компактен налепница 2-3 лист, можете да се држиме тоа како стандардна слика или може да се направи тоа соодветно yous идеја
Материјал : не-toxi еколошки ПВЦ
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка). Ако не како стандардна боја ,pls изберете боја од бојата на табелата ве Молиме да ни испратите Име/ БОЈА треба преку "контакт сега" или да испратите порака до продавачот кога ќе го поставите цел,тоа треба да биде на англиски, ако не ни даде ИМЕТО ќе не испрати

Подробности

Цвят:
настройване на цвета
Класификация:
За Стена
Стил:
Модерен
Материал:
Пластмаса
Спецификация:
2pcs
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Сценарий:
Стена
Тема:
Растение
Номер На Модела:
Es-16
Цвят:
всеки цвят на графиката
Материал:
Vinyl стикер PVC

Те също купуват с този продукт