.

.

Начало Декор 75*45CM Kitchen, Room Против Oil Wall Sticker Flower Pattern Стенопис Art Foil Decals тапети предотвратяват изпаряването лесни за почистване

Начало Декор 75*45CM Kitchen, Room Против Oil Wall Sticker Flower Pattern Стенопис Art Foil Decals тапети предотвратяват изпаряването лесни за почистване

Оценки на купувача:

BGN 6.00 -20 %
BGN 7.46
Брой продукти
В магазина


Спецификација : Item Состојба : 100% Сосема Нов Големина : 45СМ*75СМ Материјал : Алуминиумска Фолија Налепница Пакет : opp пакет лесен и паметен начин да се задржи вашата кујна ѕид чисти! Само кора и се држи на мазната површина. Висока температура отпорни & Масло-доказ Како да го користите : 1. Применуваат налепници за да се ИСЧИСТИ, ПРАШИНА СЛОБОДНИ, МАЗНА површина само. 2. Дизајн на целата слика во вашиот ум пред апликација. 3. Ако прескокот лента е премногу леплива, можете да го закачите на одредена област како троседот неколку пати пред употреба. 4. Тоа може да се отстрани и да се ре-стап, ако сакате да се обидете повторно. 5. Ако меурчиња се заробени во налепници, користете pin да пирс на меурчиња. Answer : ___________________________ NOTE : прирачник мерења на локации, може да се 1 cm грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање. Пакет се Вклучени : 1 x кујнски ѕид налепница
Можеби ќе бидете Заинтересирани Во Повеќе Производи : ) Препорачувам ! Мини Складирање Торба Големи Дигитални Торба Голем Капацитет( Нови ) Летање Крило ( Жешка! ) Малку Самовила Пеперутка Огледало Налепница Блескави Ѕвезди

Подробности

Класификация:
За Стена
търговска марка:
GRTDECOR
Стил:
Модерен
Материал:
Алуминиево Фолио
Спецификация:
Single-piece Package
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Сценарий:
Стена
Тема:
Растение

Те също купуват с този продукт