.

.

голям 43 см моделиране пера на папагал играчка модел, полиетилен и кожа занаятчийски украса играчки Коледен подарък a2446

голям 43 см моделиране пера на папагал играчка модел, полиетилен и кожа занаятчийски украса играчки Коледен подарък a2446

Оценки на купувача:

BGN 40.00 -17 %
BGN 47.98
Брой продукти
В магазина


ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на кадифен играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
ако ви се допаѓа други играчки, можете да пребарувате по себе од нашата продавница, или можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви испрати линковите без оглед на вашите сакате , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
http : //www..com/store/1846273
ако купите големо, можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена, или ако сакате посебни customed изработени играчки, ние може да ви помогне производ добро.
Материјал : внатрешната структура смола мувла надвор структура крзно

Подробности

Тема:
Домашни любимци
Стил:
Изкуствен
Материал:
Пластмаса

Те също купуват с този продукт