.

.

Art Quote Wall Sticker Creative Вдъхновяващи Wall Quotes Decal САМ Cut Рибка подвижна стена Декор Q67

Art Quote Wall Sticker Creative Вдъхновяващи Wall Quotes Decal САМ Cut Рибка подвижна стена Декор Q67

Оценки на купувача:

BGN 27.00 -11 %
BGN 30.38
Брой продукти
В магазина


[size]
Ширина : 58cm, Висина : 17cm
Ширина : 100cm, Висина : 30cm
[default color]
црна
[објект слики]
[ЗА - БОЈА] Ако не кажете ни бојата што сакате за вашите налепница, ние ќе го направи тоа во стандардната боја. Бои може да се разликува малку се должи на следење на поставувања, ве молиме не се направи цел ако умот оваа разлика. [ОГЛЕДАЛО - IMAGE] ве Молам дозволете ми да знам дали сакате овој дизајн во обратна кога ќе ги нарачате на објектот. [АПЛИКАЦИЈА - МЕСТО] На налепници САМО може да се примени во било мазни површини. [ПРИЛАГОДЕНО - ДИЗАЈН] Ако имате ли идеја што би сакале да се направи како налепница, само пратете ни порака, ние сме толку среќни да се направи СОПСТВЕН ДИЗАЈН . [ОТСТРАНУВАЊЕ - МЕТОД] Ако сакате да го отстраните налепница, ве молиме да користите фен за коса да се удар на налепница, одново и одново во случај на леплива материјал ќе ги оштети вашите ѕидови. Ве молиме да се исчисти вашиот површина пред да се применат налепници.

Подробности

Цвят:
черно, бяло, червено, розово, бледо розово, жълто, оранжево, голи, зелени, светло-зелен, ментов, лилаво, светло лилаво, синьо, светло синьо, тъмно синьо, шоколад, кафяв, сив, светло сив, златен, сребърен
Размер:
58x17cm, 100x30cm
Стил:
Модерен
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Номер На Модела:
IWQ067
Спецификация:
Multi-piece Package
Класификация:
За Стена
Сценарий:
Стена
Тема:
Герои
Материал:
Акрил
търговска марка:
IWALLSTICKERS

Те също купуват с този продукт