.

.

Сгъваем екран разделител стаи декоративни стени на стаите щит щори многофункционално бижу сгъваеми стаите в окачен завеса

Сгъваем екран разделител стаи декоративни стени на стаите щит щори многофункционално бижу сгъваеми стаите в окачен завеса

Оценки на купувача:

BGN 48.00 -1 %
BGN 48.40
Брой продукти
В магазина


опис на производот
Инструкции за инсталација : Обезбедуваат инструкции за инсталација, лесна инсталација
Стилот на позиционирање : Европски, модерен
Дизајн елементи : Шевови
Материјал : дрво-базирани панели
Технологија : вештачки одбор процес
Дополнителни карактеристики : свитлива екранот
Големина на екранот : 29 CMX29 CM 150 G
39 CMX39 CM 300 G
Свртени материјал : WPC материјали
5mm дебелина
Количина : 6 / Пакет
Ако имате потреба од прилагодување, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
1. Животната средина нов материјал : нема боја, ставете хартија, лепак, итн., така што не содржат формалдехид, бензен.
2. перат мебел : материјал е integrally лиен, бела, како основен материјал (не се наслика), и лепење материјали, како МЕДИЈАПАН во суштина се различни. Superhard гребење на површината, водоотпорен Светлина, не можат да си дозволат да не падне на кожата, може да се мијат.
3. врежан занает : мебел индустријата докажано скап и тежок процес, што е невообичаено бавно.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одби испорака. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.

Подробности

Тип:
Стени И Прегради За Стаи
Фенове:
2
Стил:
Европа
Техника:
Гравиран
Материал:
Изкуствена Декоративна Дъска
Брой Листа:
5
Функция:
ДА
Конформация:
Скелетна Конструкция
Тема:
Абстрактен
Номер На Модела:
изкуствена дърво

Те също купуват с този продукт