.

.

Семеен Цитат На Стикер На Стената Изрязани Винил, Заедно Правим Семейство Подвижна Къща Цитат На Стикер На Стената Творчески Цитат Етикети Q26

Семеен Цитат На Стикер На Стената Изрязани Винил, Заедно Правим Семейство Подвижна Къща Цитат На Стикер На Стената Творчески Цитат Етикети Q26

Оценки на купувача:

BGN 23.00 -10 %
BGN 25.58
Брой продукти
В магазина


[size]
Ширина : 60cm, Висина : 31cm
Ширина : 100cm, Висина : 52cm
[default color]
црна, бела
[објект слики]
[ЗА - БОЈА] Ако не кажете ни бојата што сакате за вашите налепница, ние ќе го направи тоа во стандардната боја. Бои може да се разликува малку се должи на следење на поставувања, ве молиме не се направи цел ако умот оваа разлика. [ОГЛЕДАЛО - IMAGE] ве Молам дозволете ми да знам дали сакате овој дизајн во обратна кога ќе ги нарачате на објектот. [АПЛИКАЦИЈА - МЕСТО] На налепници САМО може да се примени во било мазни површини. [ПРИЛАГОДЕНО - ДИЗАЈН] Ако имате ли идеја што би сакале да се направи како налепница, само пратете ни порака, ние сме толку среќни да се направи СОПСТВЕН ДИЗАЈН . [ОТСТРАНУВАЊЕ - МЕТОД] Ако сакате да го отстраните налепница, ве молиме да користите фен за коса да се удар на налепница, одново и одново во случај на леплива материјал ќе ги оштети вашите ѕидови. Ве молиме да се исчисти вашиот површина пред да се применат налепници.

Подробности

Цвят:
черно и бяло, черно и зелено, черно и розово, други цветове, оставете ни бележка
Размер:
100x52cm, 60x31cm
Стил:
Модерен
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Спецификация:
Multi-piece Package
Класификация:
За Стена
Сценарий:
Стена
Номер На Модела:
IWQ026
Тема:
Герои
Материал:
Акрил
търговска марка:
IWALLSTICKERS
Цвят:
черно, бяло, индивидуално цветя
Тема:
стикер за стена цитат на семейството, заедно правим семейство
Класификация:
нарежете винилови стикери за стена
Материал:
Винил PVC
Пакет:
пузырчатый лист, мека пластмасова пяна
Характеристика:
лесно се нанася, подвижна, водоустойчив
Стая:
Хол, спалня
Воспользуйся:
декориране на стените, подобряване на къща

Те също купуват с този продукт