.

.

Вратата На Стаята Стикер На Стената Начало Цитат Стикер За Стена Е Подвижна Стикер На Стената Креативна Стая Цитат Стикери Изрязани Винил Q15

Вратата На Стаята Стикер На Стената Начало Цитат Стикер За Стена Е Подвижна Стикер На Стената Креативна Стая Цитат Стикери Изрязани Винил Q15

Оценки на купувача:

BGN 14.00 -12 %
BGN 15.98
Брой продукти
В магазина


[size]
Ширина : 28cm, Висина : 6cm
Ширина : 50cm, Висина : 11cm
[default color]
црна
[објект слики]
[ЗА - БОЈА] Ако не кажете ни бојата што сакате за вашите налепница, ние ќе го направи тоа во стандардната боја. Бои може да се разликува малку се должи на следење на поставувања, ве молиме не се направи цел ако умот оваа разлика. [ОГЛЕДАЛО - IMAGE] ве Молам дозволете ми да знам дали сакате овој дизајн во обратна кога ќе ги нарачате на објектот. [АПЛИКАЦИЈА - МЕСТО] На налепници САМО може да се примени во било мазни површини. [ПРИЛАГОДЕНО - ДИЗАЈН] Ако имате ли идеја што би сакале да се направи како налепница, само пратете ни порака, ние сме толку среќни да се направи СОПСТВЕН ДИЗАЈН . [ОТСТРАНУВАЊЕ - МЕТОД] Ако сакате да го отстраните налепница, ве молиме да користите фен за коса да се удар на налепница, одново и одново во случај на леплива материјал ќе ги оштети вашите ѕидови. Ве молиме да се исчисти вашиот површина пред да се применат налепници.

Подробности

Цвят:
Целият Комплект
Размер:
28cm wide, 50cm wide
Стил:
Модерен
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Номер На Модела:
IWQ015
Спецификация:
Multi-piece Package
Класификация:
За Стена
Сценарий:
Стена
Тема:
Герои
Материал:
Акрил
търговска марка:
IWALLSTICKERS
Цвят:
черно, бяло, индивидуално цветя
Тема:
стикер за стена цитат врати
Класификация:
нарежете винилови стикери за стена
Материал:
Винил PVC
Пакет:
пузырчатый лист, мека пластмасова пяна
Характеристика:
лесно се нанася, подвижна, водоустойчив
Стая:
хол, спалня, баня, тоалетна, детска стая
Воспользуйся:
декориране на стените, подобряване на къща

Те също купуват с този продукт