.

.

Юго-Източна Азия стил златни листа червено цвете 3, панел, ръчно изработени съвременна живопис с маслени бои върху платно стенно изкуство Безплатна доставка

Юго-Източна Азия стил златни листа червено цвете 3, панел, ръчно изработени съвременна живопис с маслени бои върху платно стенно изкуство Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 60.00 -40 %
BGN 100.80
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на лили јао продавница
**Уметник директна продажба = добар квалитет и најдобра цена**
Оваа уметност објект е 100% рака-насликани маслото на платно. Таа е направена од страна талентиран уметник.
Оваа уметност објект е 100% рака-насликани маслото на платно. Таа е направена од страна талентиран уметник.
Тоа не е само најдобар избор за вашата домашна декорација но, исто така, специјален подарок за вашите пријатели. Тоа е збирка вредност, како и.
големина : 50 X50cm X3 P
Превозот : unstretched и формулиран, ќе брод во тек (ако треба да се водат и рамка, ве молиме контактирајте ме.)
* Обично можете да добиете предмети во рамките 5-7 работни дена откако ќе го испрати надвор преку DHL или UPS.
(1).обично ние ќе ги испратите како се тркалаат! ако сакате, може да рамката нив за вас! вие само треба да платат за екстра поштенски и доделување на надомест!
(2).ние имаме една галерија, ние може да прифати било каква цел, ако сакате!
Ние сме група на професионални и вешти уметници во Amoy, хонг конг, Кина. Сите масла се 100% рака насликани од страна на самите себе. Така што нема да има агенти, или препродавач или средината лице. Значи, нашата цена е многу конкурентен. Ако ви треба ни да се наслика вашиот сопствен омилени слики, ве молиме контактирајте со нас.
СЛИКАТА ПОКАЖУВА :

Подробности

търговска марка:
Barocco
Рамка:
No
Техника:
Ръчно Рисувани
оригинал:
ДА
Режим на рамката:
Без рамка
Продукти:
Пейзаж
Среден:
Маслени
Форма:
правоъгълник
Тип:
Картини С Маслени Бои
Стил:
Модерен
Форма:
Комбинация от три изображения
Материал:
Платно
Тип калиграфия и живопис:
Живопис Върху Платно
Поддържаща База:
Платно
Номер На Модела:
Р-118
Пакет:
Кораб без рамки в намалена форма
Място на произход на стоките:
Fujian, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Тип:
Ръчно рисувани

Те също купуват с този продукт