.

.

ATLIE BRONZES Art Nouveau Bronzes Antique Statue Abstract Muscle Man Sculpture Collections for Body Builder Gym Decoration

ATLIE BRONZES Art Nouveau Bronzes Antique Statue Abstract Muscle Man Sculpture Collections for Body Builder Gym Decoration

Оценки на купувача:

BGN 598.00 -15 %
BGN 703.94
Брой продукти
В магазина


Ние ќе се обидеме потрудиме да се поддржи вашиот бизнис, ако сте мало или auctioner или на веледрогеријата. Ние секогаш ги следат принципот : Високо-одделение за Квалитет, Најдобрите Цени, Безбедност Пакување, Точни Испорака, Сигурен Снабдување и Одличен Услуги на нашите стари и нови клиенти. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, благодарение толку многу за вашата соработка!
Големина(cm) : H32*21*14
Сите скулптури се направени фотографии во реал, но Бидејќи на светлината и позадина, слики и вистинска боја може да има мала разлика , за да бидете сигурни дека повеќето од објектите се во бронзена боја, тие се направени од добар квалитет бронза материјал и природните мермерна база.

Подробности

Материал:
Мед
търговска марка:
Этли
Тема:
Хората
Регионална Функция:
Европа
Цвят:
бронз
is_customized:
Yes
Материал:
бронз

Те също купуват с този продукт